Združenie správcov a užívateľov nehnuteľností

Nakoľko pandemická situácia pretrváva a vláda SR naďalej predlžila výnimočný stav, museli sme pristúpiť z presunu termínu konferencie „Správa budov 2021“ na nový termín: 8.- 10.9.2021 v Bešeňovej ako vždy…. Doteraz zaslané prihlášky sa automaticky presunú na nový termín. Veríme, že v septembri nič konferencii brániť nebude, už teraz sa tešíme na Vašu účasť!

Čo však medzitým? Nechceli by sme členov nášho ZSaUN sklamať nečinnosťou, preto ako náhradu za konferenciu ponúkame možnosť zúčastniť sa na seminároch online. Plánujeme ich spolu so ZSVB a veríme, že Vás program konferencie zaujme. Aj keď bude chýbať atmosféra a osobné stretnutia, pokúsime sa posunúť Vám odborné informácie, ktoré by Vám mali pomôcť pri Vašej práci.

Prvý online seminár sa uskutoční 7.4.2021 

Plánujeme takých seminárov viac. Aby to boli semináre, ktoré Vám naozaj pomôžu, privítame Vaše námety požiadavky na témy, na ktoré chcete, aby sme sa zamerali.  Veríme, že sa nám podarí aspoň trochu nahradiť atmosféru konferencie a keď už niet iných možností, budeme sa môcť stretávať aspoň takto. Napíšte nám! Potešíme sa akýmkoľvek Vašim návrhom na mailovej adrese:  zsaun@zsaun.sk