Inzercia na portáli

TZBportál ponúka možnosť umiestnenia bannerov, firemných článkov a upútaviek na Vaše firemné prezentácie, akcie, semináre, konferencie či iné akcie. Portál je pomocníkom, ktorý pomáha informovať o Vašej spoločnosti širokú odbornú verejnosť. Bannery na www.tzbportal.sk sú s preklikom na Vaše webstránky a umožňujú zvyšovať návštevnosť Vašich stránok.

FIREMNÉ ČLÁNKY

Pre tých, ktorí sú zaregistrovaní v Adresári firiem, je možnosť za poplatok uverejnenie ďalších firemných článkov. Súčasťou článku je umiestnenie loga vašej spoločnosti s kontaktmi, ktoré ste uviedli v Adresári firiem.

REKLAMNÉ BANNERY

Bannery na www.tzbportal.sk sú s preklikom na vaše webstránky a umožňujú zvyšovať návštevnosť vašich stránok. Môžete si ich vybrať podľa umiestnenia, veľkosti alebo podľa termínu, na ktorý ich potrebujete.

LEADER A MEGABOARD BANNERY si odporúčame rezervovať s dostatočným predstihom, aby mohli byť umiestnené podľa vašich potrieb.

ADRESÁR FIRIEM

Adresár firiem pomáha návštevníkom portálu nájsť firmu v hľadanom odvetví. Každá registrovaná firma je zverejňovaná so svojimi kontaktnými údajmi, s logom, webovou stránkou a popisom činnosti firmy. Súčasne s registráciou máte možnosť umiestniť na portáli 1x váš firemný článok. Registrácia zabezpečí pri každom vašom firemnom článku zobrazenie loga a kontaktov vašej spoločnosti.

KALENDÁR AKCIÍ

Prehľadne umiestnené a zvýraznené akcie môžu byť sprievodcom pri plánovaní vašich aktivít.

PARTNERSTVO S TZBPORTÁLOM

Partnerom www.tzbportal.sk je každý, kto sa podieľa na tvorbe a spolupracuje počas celého roka s portálom.

BENEFITY vyplývajúce z partnerstva na www.tzbportal.sk sú:

registrácia v ADRESÁRI FIRIEM (v cene partnerstva),
umiestnenie PARTNERS BANNERU na www.tzbportal.sk s preklikom na webstránku firmy,
umiestnenie pozvánok v KALENDÁRI AKCIÍ na všetky akcie, školenia, semináre
na dobu maximálne 2 týždne pred akciou,
umiestnenie LEADERBOARD-u, MEGABOARD-u alebo TOP banneru (termíny si nahlási klient podľa dostupnosti voľných umiestnení pri objednávke).

Adresár firiem: jednorazový poplatok v sume 100 €.

Firemný článok po zaregistrovaní: poplatok 100 €/článok (rozsah: max 3 strany, vrátane obrázkov, grafov a pod.) umiestnenie s logom a kontaktmi na hlavnej strane tzbportálu a následne na sekčnej strane www.tzbportal.sk.

Zlatý partner: poplatok 1200 €/1 technický rok.

Uverejnenie vášho firemného odborného článku, pozvánky, tlačovej správy atď. 12x ročne, 3x ročne priestory na banner s preklikom na vašu web stránku na dobu 14 dní.

Strieborný partner: poplatok 900 €/1 technický rok.

Uverejnenie vášho firemného odborného článku, pozvánky, tlačovej správy atď. 9x ročne, 2x ročne priestory na banner s preklikom na vašu web stránku na dobu 14 dní.

Bronzový partner: poplatok 600 €/1 technický rok.

Uverejnenie vášho firemného odborného článku, pozvánky, tlačovej správy atď. 6x ročne, 1x ročne priestory na banner s preklikom na vašu web stránku na dobu 14 dní.