Viete, že skoro 150.000 výťahov v Českej a Slovenskej republike sú staršie ako 25 rokov a predstavujú prevádzkové riziká budovy? Vďaka výmene výťahu vám KONE môžete odstrániť všetky prevádzkové riziká a váš výťah bude pre cestujúcich opäť bezpečný.

Poznáte bezpečnostné riziká, ktorými váš výťah môže trpieť?

  • Chýbajúce kabínové dvere
  • Podlahová plocha nezodpovedá nosnosti kabíny
  • Presnosť zastavenia kabíny v stanici
  • Zariadenie núdzovej signalizácie
  • Obojstranné zachytávače

Modernizácia výťahu nielen, že zaistí bezpečnosť cestujúcich, ale má aj mnoho ďalších pozitív. Výhodou kompletnej výmeny je, že všetky bezpečnostné riziká dokážete odstrániť naraz. Ušetríte ako čas, tak aj peniaze, než keby ste modernizovali určité komponenty postupne.

Dôležitým faktorom je ekologická účinnosť a predovšetkým eko-efektívny výkon. Výmenou zastaraného zariadenia zaistíte vďaka novým technológiám lepší výkon pri nižšej spotrebe energie, odmenou teda budú aj oveľa nižšie náklady na prevádzku.

Všetci cestujúci určite ocenia neporovnateľnú úroveň komfortu pri jazde. Pocit bezpečia, kedy výťah zastavuje presne v stanici, dvere sa správne dovierajú a jazda je plynulá, je veľmi dôležitý. Vďaka atraktívnemu dizajnu a ľahkej použiteľnosti bude každá jazda príjemným zážitkom.

Okrem iného sa vďaka modernizácii zvýši hodnota budovy, zvýšite atraktivitu pre potenciálnych nájomcov a kupcov. Vynaložené investície sa čoskoro vrátia.

Spoľahlivý partner

Pred začatím projektu modernizácie zvážte všetky hľadiská. Najlepšie vám so všetkými krokmi poradí spoľahlivý partner, ktorý pri vás bude stáť pri všetkých fázach projektu.

Proces modernizácie s KONE:

  1. Budeme s vami od začiatku projektu a pomôžeme vyhodnotiť existujúce zariadenia, odporučíme vhodné možnosti modernizácie a spoločne nájdeme ideálne riešenie práve pre vašu budovu.
  2. Po odbornej konzultácii vyberieme vhodné zariadenie a spracujeme plán inštalačných prác, ktorý nenaruší chod budovy.
  3. V rámci samotnej výmeny je nutné nezabudnúť na bezpečnostný plán a stráženie vykonaných prác podľa predchádzajúceho plánu a dohodnutého rozpočtu.
  4. Samotným odovzdaním to pre nás nekončí. Zaistíme pre vás kvalitné servisné služby. Naplánujeme údržbu dopredu – vyvarujete sa tak nečakaným prestojom pri vyradení výťahu z prevádzky a nečakaným výdavkom spojených s opravami.

KONE ako spoľahlivý partner

Máte otázky týkajúce sa projektu modernizácie? Kontaktujte KONE a vyžiadajte si schôdzku s odborníkom, ktorý vám poradí, ako na to.