Xella Slovensko, s. r. o.

Odborná porota programu hodnotenia značiek Business Superbrands opäť ocenila značku Ytong cenou Business Superbrands Slovakia 2022

Hovorí sa, že obhájiť je ťažšie ako vyhrať. O to viac cenné je po vlaňajšom zisku diplomu v hodnotení značiek Business Superbrands Slovakia aj tohtoročné ocenenie značky Ytong a obhajoba členstva v tomto elitnom klube.

Medzinárodný program oceňovania značiek Superbrands je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia obchodných značiek. Viac ako 20 rokov hľadá a oceňuje tie najlepšie z najlepších značiek vo viac ako 90 krajinách sveta. A na Slovensku

oslavuje tento rok 10. výročie svojho pôsobenia. Počas jednej dekády sa pečať Superbrands stala na našom trhu synonymom pre značky so špecifickým postavením, vynikajúcim renomé a jedinečným produktom. Spoločnosti sa do výberu Superbrands nenominujú a nedá sa do neho prihlásiť.

„Obhajoba ocenenia pre Ytong nás teší a súčasne zaväzuje. Veď v ďalších rokoch musíme nielen zachovať silnú podporu značke Ytong, ale rozvíjať chceme aj ďalšie produktové značky, ako sú Silka a Multipor. A zabúdať nesmieme ani na zastrešujúcu značku spoločnosti Xella, ktorá predstavuje jedného z popredných medzinárodne činných poskytovateľov riešení v oblasti stavebných a izolačných materiálov a jedného z najväčších svetových výrobcov autoklávovaného pórobetónu a kremičito-vápenatých tvárnic. Nároky zákazníkov a partnerov pritom stále rastú. S dobre zvládnutou komunikáciou musí ísť ruka v ruke rovnako kvalitne zorganizovaná výroba, obchod, technická podpora, výskum, inovácie, spoločenská zodpovednosť a ďalšie činnosti, ktoré konečné vnímanie značky vždy ovplyvňujú.“ hovorí Ing. Peter Markovič, generálny riaditeľ Xella Slovensko a Xella CZ.