Kontakt
Zápotočná 1004, Šaštín - Stráže, 908 41


O firme

Kompletný stavebný systém Ytong ponúka ucelené riešenie celej hrubej stavby aj povrchových úprav. Zahŕňa tepelno-izolačný rad tvárnic Lambda YQ, s ktorými je možné dosiahnuť hodnoty pasívnej výstavby aj jednovrstvovým murovaním bez zatepľovania. Okrem obvodového muriva a priečok, vrátane atypických tvarových segmentov, zahŕňa aj schodiskové stupne, stropy a masívnu strechu, ktorá účinne zabraňuje letnému prehrievaniu. Systém dopĺňa zakladací rad tvárnic Ytong Start a ďalšie možnosti riešenia detailov, ako sú pilierová tvárnica, žalúziový kastlík, vonkajšie a vnútorné omietky a hladená stierka.

Pre zvýšené nároky na statiku a únosnosť výrobca vyvinul vápenopieskové tvárnice Silka. Ponúka aj vlastné riešenie pre vnútorné a vonkajšie zateplenie pomocou minerálnych dosiek Multipor, ktoré vynikajú tvarovou stálosťou, nehorľavosťou a zdravotnou nezávadnosťou. Ytong v kombinácii s produktami Silka a Multipor tak vyhovuje tým najvyšším požiadavkám noriem v oblasti statiky, tepelnej techniky a požiarnej ochrany.

Pre developerov a stavebné firmy je určený rad veľkoformátových stenových prvkov, ktoré skrátia čas murovania, ušetria pracovné sily a dosahujú mimoriadnu presnosť výstavby.