Taconova Group

Plan – Tech – Care: inovatívne produkty a služby pre systémové technológie uľahčujú plánovanie a inštaláciu.

Na poprednom svetovom veľtrhu sanitárnej techniky vo Frankfurte nad Mohanom výrobcovia predvedú svoje najnovšie výrobky a ponúknu dodávateľom, architektom, projektantom a staviteľom možnosť vymeniť si osobné skúsenosti. Spoločnosť Taconova tu predstaví najdôležitejšie technologické riešenia pre inteligentné budovy z rôznych produktových oblastí. Od 13. do 17. marca si budú môcť návštevníci veľtrhu v stánku C44 v hale 9 naživo pozrieť novinky v oblasti armatúrnej techniky, čerpadlovej techniky, plošného vykurovania a hydraulického vyvažovania. Kľúčové novinky spoločnosti Taconova sa tento rok týkajú systémovej techniky, kde treba vyzdvihnúť priestorovo mimoriadne úsporné bytové odovzdávacie stanice, stanice na prípravu čerstvej teplej vody, zásobníkové nabíjacie stanice a skupinu čerpadiel pre solárnu termiku.

Komplexné riešenia sú v sektore stavebných technológií žiadanejšie ako kedykoľvek predtým. Odovzdávacie stanice Taconova pripravené na okamžité zapojenie sú sofistikované produkty, ktoré zjednodušujú plánovanie a inštaláciu systému. Zaručujú spoľahlivú prevádzku, minimalizujú údržbu a optimalizujú náklady na energiu. Na tohtoročnom veľtrhu ISH sa návštevníci stánku spoločnosti Taconova môžu zoznámiť so zaujímavými novinkami a vylepšeniami existujúceho portfólia systémových technológií, rovnako ako s novými službami, ktoré projektantom a remeselníkom výrazne uľahčujú každodennú prácu. Spoločnosť tu okrem iného predstaví novú, obzvlášť efektívnu cirkulačnú stanicu a poskytne náhľad na novú bytovú odovzdávaciu stanicu. Ako prvé plne elektronické hybridné zariadenie s rozhraním pre integráciu do systému automatizácie budov ponúka táto stanica s veľmi malou montážnou hĺbkou a inteligentnými funkciami množstvo výhod a zároveň zaisťuje lepšiu hygienu pitnej vody a vyšší komfort.

Systémy pre výrazne vyšší komfort

Spoločnosť Taconova zlepšila svoje výrobky a služby najmä v oblasti prípravy čerstvej teplej vody. Vďaka novému systému „TN Comfort System“ a koncepcii „Plan – Tech – Care“ uľahčuje zákazníkom každodennú prácu od plánovania cez inštaláciu až po popredajný servis. Nové systémové riešenia sa vyznačujú úsporou miesta, vysokou energetickou účinnosťou, hygienou a pohodlnou obsluhou. Okrem toho možno jednotky jednoducho a pohodlne integrovať do systému správy budov s diaľkovou údržbou a optimalizáciou. Výhody nového „TN Comfort System“ a inovatívne riešenia predvedú a vysvetlia návštevníkom veľtrhu špecialisti spoločnosti Taconova.

Široký sortiment vysokoúčinných čerpadiel

Taconova bude vo Frankfurte prezentovať aj široký sortiment obehových čerpadiel a cirkulačných čerpadiel. Švajčiarska spoločnosť ponúka optimálne riešenia pre všetky aplikácie, od vykurovania cez solárnu termiku až po cirkuláciu teplej vody. Výrobky sa vyznačujú inteligentnými funkciami a vysokou energetickou účinnosťou. Výkonné mokrobežné cirkulačné čerpadlo TacoFlow3 GenS patrí k najmenším na trhu, takže je ideálne na inštaláciu v rôznych systémoch. Napriek svojim kompaktným rozmerom zaujme dopravnou výškou až 8,5 metra. Sesterská spoločnosť Taco Italia tiež predstaví širokú škálu zákaznícky špecifických a vysoko kvalitných OEM riešení v oblasti čerpacej techniky.

Návštevníci stánku si budú môcť pozrieť aj osvedčené produkty hydraulického vyvažovania, ktoré zaručujú optimálnu distribúciu tepla podľa aktuálnej potreby, a tým šetria náklady na energiu. V oblasti armatúrnej techniky a plošného vykurovania predstaví spoločnosť Taconova vysokokvalitné riešenia pre všetky typy budov – od rodinných domov až po bytové domy.

Všetkých zákazníkov a záujemcov pozývame, aby si nové výrobky pozreli naživo na veľtrhu, kde im budú k dispozícii taktiež špecialisti spoločnosti Taconova. Termíny si môžu pohodlne dohodnúť online prostredníctvom odkazu https://www.taconova.com/cs/ish-2023, kde zároveň získajú poukaz na bezplatný vstup na veľtrh.