Firma PEKSTRA spol. s r. o. Třeboň realizuje svoju činnosť v oblasti poradenstva, dodávky a servisu spojeného s výrobou a inštaláciou závesných oceľových balkónov a samonosných oceľových a železobetónových lodžií u bytových domov. Výhradným zástupcom firmy PEKSTRA na slovenskom trhu je spoločnosť KACZER s. r. o. zastúpená konateľom Miroslavom Fefkom.

Firma sa neustále snaží inovovať a rozširovať svoju ponuku a zdokonaľovať svoje služby. Aj v roku 2018 prichádza s rozmanitou ponukou produktov. Novinkou je predovšetkým konštrukcia balkóna, kde je na výber štandardný oceľový balkón žiarovo pozinkovaný alebo balkón s kombináciou oceľ – hliník s novým kotvením balkónov k fasáde bez medzery. U lodžií je obľúbená aj predsadená balkónová konštrukcia pred pôvodné lodžie, kde je možné rozšírenie až o 1,5 m. Ide všetko o zákazkovú výrobu ušitú presne podľa predstáv a požiadaviek každého zákazníka.

 

 

Zmeňte svoj pohľad na váš balkón! Čo tak balkón ako bylinková záhradka, miesto pre relax po náročnom dni či ďalší malý svet za oknami vášho bytu? S produktmi firmy PEKSTRA si môžete splniť všetky tieto požiadavky. Po vypracovaní odborného statického posudku ostáva už len na vašej fantázii, aké farebné a konštrukčné prevedenie balkóna či lodžie si zvolíte. Svoj balkón si môžete nechať aj zaskliť. Tím odborníkov zrea­lizuje všetky úkony spojené so zameraním budovy, výrobou, prípadne demontážou, pôvodných balkónov a lodžií a finálnou montážou nových balkónov a lodžií so zábradlím a ostatnými doplnkami podľa vašich požiadaviek.

 

 

V prospech kvality balkonov a lodžií hovoria okrem rôznych certifikátov a osvedčení o kvalite aj tisícky spokojných užívateľov balkónov PEKSTRA. Rozšírte aj vy rady ich zákazníkov! Inšpirujte sa najnovším katalógom s aktuálnou ponukou produktov a ukážkami širokej škály realizácií balkónov, lodžií aj príslušenstva.

Odporúčame sa na firmu obrátiť, v prípade akýchkoľvek otázok ju môžete osobne ­kontaktovať na telefónnom čísle 0903 924 153, poprípade e-mailom na balkony@kaczer.sk. Katalóg aj všetky informácie nájdete na internetových stránkach www.pekstra.cz alebo www.kaczer.sk.

Aj naďalej zostáva pre firmu prioritou individuálny prístup k potrebám a požiadavkám každého zákazníka.

Novinkou pre tento rok je pre klientov aj ponuka odborného a kvalifikovaného poradenstva v oblasti výberu vhodného úveru pre financovanie úprav na bytových domoch. Samozrejmosťou aj naďalej zostáva vypracovanie projektovej dokumentácie nevyhnutnej pre každú stavbu či rekonštrukciu.