Spoločnosť Resideo Technologies Inc. (NYSE: REZI), popredný svetový výrobca a distribútor systémových riešení pre komfort a bezpečnosť domova, dnes oznámil znovuzavedenie značky Braukmann do portfólia svojich vodných produktov. Európski zákazníci uvidia na produktoch značku Braukmann už od júna.

Prvé produkty, ktoré Resideo pod touto značkou predstavilo, sú armatúry pre pitnú vodu – napríklad redukčné ventily a vodné filtre. Meno Braukmann sa taktiež objaví na výrobkoch pre hydronické systémy, napríklad na vyvažovacích ventiloch.

Resideo získalo spoločnosť Braukmann už v roku 1980 od jej zakladateľa. Vďaka 75 rokom skúseností na európskom trhu s vodnými armatúrami sa značka Braukmann stala uznávanou vďaka  svojej spoľahlivosti a kvalite. Tieto vodné produkty fungujú vo viac ako 18 miliónoch domácností a dôveruje im viac než 100 000 inštalatérov.

Resideo i naďalej pokračuje v inováciách svojich produktov a novo predstavuje vodné armatúry úplne bez obsahu olova. Pri zachovaní rovnakej spoľahlivosti a účinnosti sú navyše šetrné k životnému prostrediu.

„Táto udalosť je ďalším podstatným krokom na našej Resideo ceste. Opätovné zavedenie našich dobre známych produktov pre pitnú vodu pod značkou Braukmann odkazuje k dôležitej súčasti nášho dedičstva, na ktorú sme hrdí, a dáva nám tak možnosť osloviť našich zákazníkov vo väčšom rozsahu,“ komentuje znovuuvedení značky do portfólia Mario Moura, generálny produktový riaditeľ Resideo pre oblasť EMEA.