Spoločnosť Resideo Technologies Inc. (NYSE: REZI), popredný svetový výrobca a distribútor systémových riešení pre komfort a bezpečnosť domova, dnes uviedol na trh nový rad termostatických radiátorových ventilov a hlavíc Honeywell Home, ktoré zabezpečujú nepretržitú prevádzku a spoľahlivý prietok vody.

V oblasti systémového vykurovania domov sú pre majiteľov nehnuteľností zásadné hlavne jednoduchosť, spoľahlivosť a energeticky efektívny výkon. Rovnako to vnímajú aj profesionálne inštalačné firmy, systémoví dizajnéri a dodávatelia. Spoločnosť Resideo preto využila svoje bohaté skúsenosti a prináša nový rad pre kontrolu toku, vhodný pre moderné bývanie budúcnosti.

Jeho prvým produktom je elegantná a kompaktná radiátorová hlavica Honeywall Home Thera-6 s krytom odolným voči prachu a vyblednutiu. Táto hlavica poskytuje prvotriednu teplotnú reguláciu vo svojej triede1 prostredníctvom nemeckého senzoru kvapaliny.

Druhým produktom je rad ventilov Honeywell Home V2000SX, ktorý prináša niekoľko technických výhod:

  • Štandardný ventil radu SX spĺňa 90 % požiadaviek na prietok v kúrení pre domácnosti
  • Nový rad bol testovaný nad rámec požiadaviek európskych kvalitatívnych noriem
  • Osvedčená konštrukcia s dvojitým o-krúžkom

Na produkty Thera-6 a V2000SX sa navyše vzťahuje predĺžená záručná lehota.2 Rozšírená záruka je ponúkaná priamym zákazníkom Resideo za príslušných podmienok spoločnosti.

 „Zákazníci sú vždy stredobodom toho, čo robíme a ako to robíme. Preto sme sa zamerali predovšetkým na priania technikov a priemyselných partnerov, ktorí sa stali kľúčovou súčasťou vývoja tohto produktu. Sme pyšní na nový rad a predovšetkým na jednoduchosť, kvalitu a spoľahlivosť, ktorú ponúka,“ povedal Mario Moura, generálny produktový riaditeľ Resideo pre oblasť EMEA.

Nový rad radiátorových riešení Honeywell Home je skvelou voľbou pre inštalatérov, veľkoobchodníkov i maloobchodníkov. Pre viac informácií navštívte:

https://homecomfort.resideo.com/sites/Slovensko/sk-SK/Pages/thera-6.aspx

Obchodná značka Honeywell Home je používaná pod dlhodobou licenciou Honeywell International Inc.

Poznámky:

1 Certifikácia podľa certifikačnej schémy Keymark pre dosiahnutie najlepšieho hodnotenia presnosti riadenia podľa revidovaných európskych noriem EN 215.

2 Produkty nového radu majú predĺženú záručnú lehotu podľa príslušných záručných podmienok spoločnosti Resideo: