Uponor, s.r.o.

Uponor Smatrix Pulse predstavuje najmodernejší doplnok Vášho vykurovacieho systému pre štýlový domov.

Maximálny komfort bývania pre Váš moderný domov

Veľké radiátory, zastarané termostaty a rozdeľovače v každej miestnosti – je pravda, že tieto vykurovacie systémy nie sú vždy prelomové, pokiaľ ide o moderný dizajn v interiéri.

Bez ohľadu na to, ako esteticky a precízne je obytný priestor zariadený, veľký radiátor môže všetko toto kúzlo v miestnosti zničiť. Umiestnenie nábytku pred radiátorom za účelom jeho zakrytia nie je ideálnym riešením, pretože ide o obrovské plytvanie energiou. To robí z klasických radiátorov nielen škaredé pútače pozornosti, ale ide aj o skutočné plytvanie priestorom, ktoré obmedzuje kreativitu a predstavu pri zariaďovaní Vášho vysnívaného domova alebo bytu.

Riešenie pre estetické bývanie: podlahové vykurovanie. Vykurovacie systémy inštalované v podlahe prinášajú maximálnu flexibilitu pri navrhovaní izieb a bez obmedzení umožňujú využiť každý centimeter obytnej plochy. Uvoľnite svoju tvorivosť – už žiadne obmedzenia!

Vykurovací systém, ktorý nebude na očiach a ktorý bude zároveň optimalizovať spôsob Vášho použitia?

Odpoveď prináša Uponor Smatrix Pulse. Toto inovatívne zariadenie je inteligentným doplnkom modernej a štýlovej domácnosti! Tento inteligentný systém dopĺňa podlahové vykurovacie systémy ako najmodernejšie riešenie pre reguláciu vykurovania a zvyšuje Vaše pohodlie na maximum! Navyše dokáže spolupracovať so systémami Google Home a Amazon Alexa. Prináša nielen štýlové, ale aj inteligentné vykurovanie domácnosti.

Moderný dizajn, ľahké ovládanie: regulácia teploty miestnosti pomocou systému Uponor Smatrix Pulse

Dômyselný doplnok k podlahovému vykurovaniu, Smatrix Pulse predstavuje jednoduchú reguláciu teploty pre Váš byt alebo dom. Intuitívny systém s ľahkou inštaláciou a údržbou je možné jednoducho ovládať pomocou aplikácie alebo hlasového asistenta, ktorý zároveň vyzerá moderne a elegantne! Všetky termostaty a produktové prvky majú tenký a štýlový dizajn, aby jednoducho zapasovali do interiéru. Máte možnosť voľby čierneho alebo bieleho zariadenia – v závislosti od vybavenia vo Vašej domácnosti. Manipulácia je pre každú miestnosť jednoduchá a individuálna. Vďaka inteligentným domácim zariadeniam, ako je Amazon Alexa alebo Google Assistant, je obsluha Smatrix Pulse neuveriteľne jednoduchá. Pomocou hlasového asistenta komunikujete priamo so zariadením. „Alexa, požiadaj Smatrix Pulse, aby v obývacej miestnosti zvýšil teplotu o dva stupne!“ – Nikdy to nebolo jednoduchšie!

Vaša osobná zóna pohodlia vďaka spoločnosti Uponor

Uponor Smatrix Pulse je dokonalým riešením pre každého, kto chce moderný a funkčný, no napriek tomu štýlový a nadčasový interiér. Uponor Smatrix Pulse je tiež praktický a funkčný. Vykurovací systém môžete nastaviť podľa individuálnych potrieb. Vypnite kúrenie, keď ste v práci alebo keď spíte. Prajete si mať príjemnú teplotu v kúpeľni počas rannej sprchy? Žiaden problém. Inteligentný systém umožňuje definovať rôzne programy pre každú miestnosť. Funkcia automatického vyváženia monitoruje každú zmenu okolia, zisťuje a inteligentne sa adaptuje všetkým zmenám v prostredí, tak aby sa systém úplne prispôsobil Vášmu životnému štýlu.

Smatrix Pulse to vie ponúknuť bez zložitých prepočtov a úprav na rozdeľovači a hlavnom regulátore. Smatrix Pulse šetrí veľké množstvo času, energie a nákladov – a navyše je nesmierne jednoduchý a pohodlný.

Uponor Smatrix Pulse: Váš partner pre moderné bývanie

Vytvorte základ pre štýlovú domácnosť bez veľkých radiátorov a profitujte z výhod podlahového vykurovania v oblasti energetickej účinnosti, nákladov a dizajnu interiéru. Jedine vy rozhodujete o tom, ako by mal vyzerať Váš domov, bez akýchkoľvek obmedzení!