heroal - Johann Henkenjohann GmbH & Co. KG

 

Tepelne izolované zdvižno-posuvné systémy heroal zväčšujú pocitovo obytné priestory

Zdvižno-posuvné systémy heroal S 77 SL a heroal S 77 HI sú kombináciou dlhej životnosti, funkčnosti, prvotriedneho dizajnu a prakticky neobmedzených možností prevedenia. Oba systémy spĺňajú kritériá trvalo udržateľnej a energeticky efektívnej výstavby.

Pravouhlé rohové riešenie zdvižno-posuvného systému heroal S 77 SL v celosklenom prevedení a vo farebnom odtieni Les Couleurs® Le Corbusier 4320H gris 59 uspokojí túžbu po väčšej transparentnosti a vytvorí perfektnú harmóniu. Foto: heroal

 

heroal S 77 SL: dokonalá kombinácia transparentnosti a tepelnej izolácie

Zdvižno-posuvný systém heroal S 77 SL otvára nové, priestranné dimenzie a inovatívna rámová konštrukcia zabezpečuje maximálnu transparentnosť. Systém kombinuje pohyblivé jednokoľajové krídlo s pevným rámovým zasklením v minimálnej šírke pohľadu. Veľkoplošné bezrámové zasklenie s jasnými líniami je takmer neviditeľný spojovací prvok medzi vnútrom a vonkajškom. Vďaka prepracovaným a modulárnym detailom je systém heroal S 77 SL ideálnou voľbou pri novostavbách i renováciách. Systém heroal S 77 SL je architektonický prvok, ktorý dokáže navodiť pocit jedinečnej priestrannosti, najmä ak sa použije ako celosklenené pravouhlé rohové riešenie alebo ako rohové otvárateľné krídlo bez vzpery v rohovej oblasti. Špeciálna a osvedčená geometria krídel heroal pritom spĺňa všetky požiadavky na tepelnú izoláciu, a to pri všetkých veľkostiach a hmotnostiach. Tesniaca technológia heroal okrem toho ponúka aj optimálne vlastnosti priepustnosti vzduchu a ochrany pred dažďom, a to vďaka štyrom úrovniam tesnenia a použitiu tesniacich rohov z EPDM na dosiahnutie optimálneho stredového tesnenia a tesnenia krídel. Pre zákazníkov, ktorí si želajú ešte útulnejší obytný priestor, je k dispozícii aj systém s vylepšenou izoláciou: základom systému heroal S 77 SL/SC je optimalizovaná stredová vrstva, ktorá má lepšie izotermické vlastnosti, a teda zabezpečuje príjemnejšiu klímu.

 

Zdvižno-posuvný systém heroal S 77 SL. Foto: heroal

 

heroal S 77 HI: zdvižno-posuvné systémy s vysokým stupňom tepelnej izolácie

Heroal S 77 HI je modulárny zdvižno-posuvný systém s moderným dizajnom a vysokým stupňom tepelnej izolácie. Systém heroal S 77 HI disponuje vysokým stupňom tepelnej izolácie, modulárnou izolačnou zónou a tesniacou technikou so štyrmi úrovňami a dobrými vlastnosťami zastavovania vetra na dosiahnutie optimálneho stredového tesnenia a tesnenia krídel. Vďaka tomu je možné dosiahnuť hodnoty UW na úrovni ≥ 1,0 W/m²K. Pri konštrukčných detailoch zdvižno-posuvných dverových systémov, ktoré sú z hľadiska tepelnej izolácie najdôležitejšie, sa využívajú kvalitné a úsporné tesniace materiály.

 

Zdvižno-posuvný systém heroal S 77 HI. Foto: heroal

 

Ovládanie systémov heroal S 77 SL a heroal S 77 HI je vďaka elektrickému pohonu pohodlné a takmer úplne tiché. Komfort a pocit priestrannosti sú znásobené aj o väčší prísun denného svetla. Hnací systém heroal SF Drive, plne integrovaný do profilu, je možné pohodlne ovládať stlačením tlačidla alebo prostredníctvom diaľkového ovládania či aplikácie v smartfóne. Značka heroal ponúka aj bezbariérové varianty systémov na zabezpečenie neobmedzenej mobility. Kompatibilný drenážny systém heroal DS odvádza nahromadenú povrchovú vodu bez toho, aby sa systém upchával, vďaka čomu sa nemusíte obávať poškodenia interiéru vlhkosťou.

 

Z hľadiska dizajnu ponúkajú dverové systémy heroal širokú škálu možností: Vďaka práškovaniu hwr, ktoré je vysokoodolné proti poveternostným vplyvom, sú hliníkové profily k dispozícii vo všetkých farbách RAL, v prevedení s efektným zušľachtením heroal DS pre vznešený drevený a moderný betónový vzhľad, ako aj v exkluzívnych farebných odtieňoch Les Couleurs® Le Corbusier. Vysokokvalitné zdvižno-posuvné dverové systémy heroal sa tak stávajú súčasťou vonkajšieho plášťa budovy.

 

Ďalšie informácie nájdete na internetových stránkach: www.heroal.sk