Kontakt
Österwieher Straße 80, Verl, 33415


O firme

heroal – výrobca hliníkových systémov

Ako jeden z popredných výrobcov hliníkových systémov vyvíja a vyrába spoločnosť heroal vzájomne optimálne skoordinované systémy pre okná, dvere, fasády, rolety, rolovacie brány, doplnené o skladacie a posuvné okenice, ochrany proti hmyzu ako aj terasové strechy a prístrešky pre autá. V dôsledku minimálnej spotreby energie vo výrobe a maximálnych úspor energie počas používania prispieva spoločnosť heroal rozhodujúcim spôsobom k systémovým riešeniam umožňujúcim trvalo udržateľnú výstavbu – v spojení s najvyššou hospodárnosťou pri spracovaní systémov a zvyšovaní hodnoty budov.

 

Inovácia, servis, dizajn, trvalá udržateľnosť

Značka heroal je synonymom systémových riešení, ktoré zlučujú inovácie vychádzajúce z praxe, špičkové odborné služby a kvalitný dizajn kombinovateľný s akýmkoľvek typom architektúry, s rozsiahlou trvalou udržateľnosťou.

Viac ako 800 zamestnancov všetkých oddelení spoločnosti pracuje priebežne na neustálom zdokonaľovaní systémov a optimalizácii kvality služieb poskytovaných spoločnosťou heroal.

Značka heroal je zárukou prémiovej kvality made in Germany s certifikaciou ISO EN 9001. Výrobky a systémy heroal sa vyrábajú výlučne v nemeckých výrobných závodoch spoločnosti heroal: v sídle firmy vo Verle a v Hövelhofe.