Kontakt
Vajnorská 100/B, Bratislava, 831 04
Obchodný zástupca
Lukáš Daněk


O firme

Spoločnosť Schwank je dodávateľom vykurovania, chladenia a vetrania pre výrobné a skladové haly, športoviská alebo terasy.

Neustálym vývojom a dlhoročnými skúsenosťami sa spoločnosť Schwank presadila v oblasti energeticky účinných systémov vykurovania, vetrania a chladenia pre haly v priemysle, obchode a logistike. V priebehu rokov sme neustále rozširovali náš sortiment výrobkov – vždy s cieľom dosiahnuť najvyššiu možnú kvalitu a účinnosť.

Či už ide o inovatívne svetlé žiariče, tmavé žiariče, tepelné čerpadlá, vzduchotechnické jednotky alebo ventilátory HVLS – spoločnosť Schwank ponúka svojim zákazníkom celé spektrum energeticky úsporných riešení vykurovania a chladenia; všetko z jednej ruky.

Veríme, že rozhodujúcim kritériom pre inovatívne výrobky a služby je nadšenie. V kombinácii s hodnotami energetickej účinnosti a kvality „Made in Germany“ tvoria základ našej každodennej práce.

Každé zariadenie Schwank je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú funkčnosť počas celej životnosti. Môžete nás považovať za puntičkárov, ale predtým, ako výrobky Schwank opustia náš výrobný závod, sú čo najdôkladnejšie testované. Pretože len tak môžeme zabezpečiť, aby spĺňali naše vysoké štandardy kvality a zaslúžili si meno Schwank.