Danfoss spol. s r.o.

Vďaka Ally™ môže spoločnosť Danfoss privítať prechod na obnovu zelenej energie ponukou silného, spoľahlivého, hlasom ovládaného inteligentného systému vykurovanie domácnosti za dostupnú cenu, ktorý majiteľom domov prináša dlhodobú hodnotu.

„Pri navrhovaní Ally™ sa sústavne zameriavame na zlepšovanie užívateľského komfortu a teraz ponúkame systém eTRV, ktorý je ľahko používateľný vďaka intuitívnemu ovládaniu pomocou aplikácie a hlasovému ovládaniu v kombinácii so službami Google Assistant a Alexa.“

Kompatibilné a prepojené s inteligentným vykurovaním domácnosti novej generácie

Okrem toho, že je nová aplikácia eTRV Ally™ ovládateľná odkiaľkoľvek, napríklad keď vás zastihne dážď a chcete doma zvýšiť teplotu, vyniká nad konkurenciou najmä v dvoch kritériách: Ally™ má certifikáciu Zigbee 3.0 a prichádza s otvoreným rozhraním Open API – verejne dostupným programovacím rozhraním aplikácie:

„Skutočnosť, že sme získali certifikáciu Zigbee 3.0 pre bezdrôtovú komunikáciu, je pre našich zákazníkov jasným vyhlásením, že sa Ally™ môže pripojiť a komunikovať s riešeniami mnohých výrobcov. Programovacie rozhranie API sú súbory požiadaviek, ktoré určujú, ako môže jedna aplikácia komunikovať a vzájomne na seba pôsobiť s inou, a vďaka verejnému programovaciemu rozhraniu Open API je Ally™ voľbou budúcnosti v oblasti inteligentného vykurovania domácností zajtrajška, „uviedol Alex Holm, produktový manažér spoločnosti Danfoss.

Poradenská spoločnosť Delta-EE, zaoberajúca sa prieskumom trhu uvádza, že…majitelia inteligentných reproduktorov väčšinou používajú svoje hlasová zariadenia k zábave, ako je prehrávanie hudby a počúvanie správ. „Celkom prekvapivo 58% majiteľov tiež tvrdí, že inteligentné reproduktory používajú na ovládanie pripojených produktov v domácnosti.“ Hlasové ovládanie tu zostane a v súčasnosti zaznamenávame nárast zariadení ovládaných hlasom v súkromných domácnostiach; práve tu sa dokonale hodí Danfoss Ally™ za dostupnú cenu a s dlhodobou hodnotou. “

Až 30% úspora energie s Ally™

Aby sme splnili Parížsku dohodu obmedzujúcu nárast priemernej globálnej teploty hranicou 1,5°C, musíme tento rok a každý rok v budúcom desaťročí znížiť emisie o 7,6%. Udržateľná a účinná energetická infraštruktúra spolu s modernizáciou energetickej účinnosti budov sú investíciami, ktoré môžu krajinám pomôcť v rozmachu hospodárskeho rastu a v zmierňovaní klimatických zmien.

Ally™ ponúka širokú škálu výhod a pomáha majiteľom domov a bytovým družstvám dodržiavať smernicu o energetickej hospodárnosti budov (EPBD), ktorá vyžaduje povinnú inštaláciu samoregulačných zariadení pre reguláciu teploty miestností v nových budovách alebo pri výmene tepelných zdrojov. (Nová smernica o energetickej hospodárnosti budov, čl. 8 ods. 1, tretí odsek).

Ally™ ponúka až 30% úsporu energie, a ak chcete podporiť reštart ekonomiky a prechod na zelenú energiu, teraz je čas konať.“

Výhody:

 • Plná kontrola radiátorov a podlahového vykurovania prostredníctvom aplikácie vo vašom smartfóne
 • Vyššia úroveň pohodlia a energetickej účinnosti upravením izbovej teploty podľa denného rozvrhu
 • Jednoduché používanie a inštalácia vďaka intuitívnemu ovládaniu aplikácie
 • Diaľkové ovládanie odkiaľkoľvek
 • Úspora energie až 30%
 • Vhodné pre 95% všetkých ventilov na našom trhu
 • Bezúdržbový termostat – batéria vydrží až dva roky
 • Funguje so službami Amazon Alexa a Google Assistant
 • Vynikajúca presnosť teploty
 • Vyhovuje smernici EPBD
 • Otvorené programovacie rozhranie Open API
 • Certifikácia Zigbee 3.0

Pre viac informácií sa zúčastnite našich webinárov na tému Danfoss Ally tu.