Loading...

ON-LINE WEBINÁRE DANFOSS

Hlavná stránka/ON-LINE WEBINÁRE DANFOSS
Nahrávam Udalosti

Zúčastnite sa nášich webinárov, kde prezentujeme najnovšie informácie o výrobkoch firmy Danfoss a kde sa môžete zapojiť do diskusie formou otázok a dozvedieť sa, čo Vás zaujíma. Prihláste sa na on-line webinár spoločnosti Danfoss kliknutím na link Registrácia pod témou.

WEBINÁRE DANFOSS – apríl 2021

Tlakovo nezávislý, vyvažovací a regulačný ventil AB-QM 4.0 novej generácie

8.4.2021 10.00-10.50 hod. Registrácia

(Pre použitie pre FanCol jednotky, vzduchotechnické jednotky a sálavé panely. Projektovanie a použitie ventilu AB QM. Energetické úspory pomocou AB QM.)

Výmenníky tepla – Danfoss produkty ….skládané, zvárané, spajkované

14.4.2021 10.00-10.50 hod. Registrácia

(Cieľom seminára je poskytnúť ucelený praktický prehľad o ponuke firmy Danfoss, prehľad základných aplikácií.)

DEVI akadémia – interiérové aplikácie

15.4.2021 16.00-17.00 hod. Registrácia

(Poznáte DEVI-rohože? Tiež vás občas klienti žiadajú naceniť elektrické vykurovanie? Na webinári uvidíte: Prehľad aplikácií a hlavných produktových skupín, zásady pri návrhovaní, konkrétne príklady a možnosti dlhodobej spolupráce so značkou. Neváhajte a rozšírte svoje portfolio – prehľad v riešeniach so značkou DEVI/Danfoss..)

DEVI akadémia – exteriérové aplikácie

22.4.2021 16.00-17.00 hod. Registrácia

(Stretli ste sa v posledných dňoch so zamrznutými chodníkmi, potrubím a odkvapmi? Tiež vás vás klienti môžu osloviť so žiadosťou o nacenenie. Na webinári uvidíte: Prehľad aplikácií a hlavných produktových skupín, zásady pri návrhovaní, konkrétne príklady a možnosti dlhodobej spolupráce so značkou. Neváhajte a rozšírte svoje portfolio – prehľad v riešeniach so značkou DEVI/Danfoss.)

 

Vyvažovanie a regulácia pre nákupné centrá a budovy so systémom Shell & Core  

27.4.2021 10.00-10.50 hod. Registrácia

(Danfoss AB PM je dynamický vyvažovací ventil, ktorý zabezpečuje tri funkcie: regulátor tlakovej diferencie, obmedzovač prietok a zónová kontrola. Výhody AB PM pre užívateľa, vyčíslenie úspory pri použití AB PM ventilu na referenčných projektoch.)

 

Ohrev rozvodov TÚV vykurovacími káblami

28.4.2021 10.00-10.50 hod. Registrácia

(Moderné bývanie vyžaduje, aby mali budovy k dispozícií teplú vodu kedykoľvek a kdekoľvek je potrebná – a pokiaľ možno okamžite. Spoznajte samoregulačné káble DEVI a špeciálne tiež DEVIhotwatt ™  kábel, ktorý sa používa na reguláciu teploty teplej úžitkovej vody.)

 

Vyberte si tému, o ktorú máte záujem a pre Registráciu použite jej link. Po registrácii príde do Vašej Emailovej  schránky odkaz, na ktorý kliknete v čase prednášky (JOIN TO WEBINAR)

 

Loading...

PARTNERI

Go to Top