Najväčší odborný veľtrh TZB na Slovensku od 7. – 10. 2.2023

Príďte si na veľtrh nabitý technológiami pre rady, finančné prostriedky aj technológie vystavovateľov, to všetko v jeden deň a na jednom mieste! Ako kúriť a naopak chladiť čo najúspornejšie? Ako vybrať správnu náhradu za nevyhovujúci kotol? Na čo všetko je možné čerpať dotácie a finančnú podporu? Aj na tieto aktuálne témy bude hľadať odpoveď Aquatherm Nitra 2023.

Hlavným mottom tohtoročného ročníka je odprezentovať odbor technického zariadenia budov v rámci prezentácie jednotlivých firiem, ale aj sprievodného programu odbornej a laickej verejnosti.

KEDY keď nie teraz, KDE keď nie na veľtrhu, takže čo návštevníci uvidia a budú počuť na Aquatherme Nitra?

Kto plánuje stavbu, rekonštrukciu či inováciu vo svojich domovoch, zarezervujte si 7. až 10. február 2023. Zateplenie, novostavby, výmena kotlov a kachlí, tepelné čerpadlá, solárne systémy, fotovoltaika, rekuperácia, dažďová a odpadová voda, zelené strechy … v spolupráci s našimi partnermi a vystavovateľmi sa budeme venovať všetkým dotačným titulom, a to počas sprievodných seminárov a prednášok, tak predovšetkým na stánkoch výrobcov a predajcov celého sortimentu technológií a zariadení pre inteligentný, zdravý a udržateľný domov.

22 ročník, 8 odborov, 160+ vystavovateľov, to bude Aquatherm Nitra

Ako tradičný veľtrh technického zaradenia budov, je presne tým druhom aktivít, ktorá sa stáva interaktívnou platformou pre stretnutia odbornej verejnosti z radov projektantov a architektov, developerských a stavebno-investičných spoločností, montážnych, inštalačných a servisných firiem, facility managementu, a tiež predstaviteľov štátnej správy a miestnej samosprávy, s lídrami na trhu, tuzemskými aj zahraničnými výrobcami, generálnymi zastúpeniami v odbore vykurovania, vzduchotechniky, klimatizácie, merania a regulácie a zdravotechniky. Aj pre nich sú pripravené témy sprievodného programu. Už dnes Vám môžeme sľúbiť veľtrh nabitý technológiami od popredných firiem a známych značiek naprieč odborom TZB. Predovšetkým však vnímame medzi našimi klientmi potrebu osobného stretnutia, a to je hlavným cieľom nášho úsilia, ktorému podriaďujeme voľbu nového termínu, výber partnerov a tém aj nastavenie mediálnej kampane.

Aquatherm Nitra, veľtrh technického zariadenia budov, techniky prostredia a technológií pre energeticky efektívne budovy, sa bude konať v dňoch 7. – 10. februára 2023 v priestoroch nitrianskeho výstaviska AGROKOMPLEX Nitra a ako najkomplexnejšia a najucelenejšia prehliadka odboru technického zariadenia budov láka k návšteve odborníkov a jednotlivcov po štyroch rokoch nemožnosti vidieť a stretnúť sa osobne.

Viac informácií o veľtrhu na www.aquatherm-nitra.com