Spoločnosť Zehnder – výrobca špičkových vykurovacích telies a systémov riadeného vetrania – ponúka všetkým zákazníkom možnosť získať predĺženú päťročnú záruku na komponenty systému komfortného vetrania s rekuperáciou tepla. Predĺžením záruky vysiela výrobca smerom k partnerom z radov realizačných a projektových firiem jasný signál: komfortné vetranie s rekuperáciou Zehnder je bezproblémové, spoľahlivé a má dlhú životnosť. Ústretový zákaznícky servis navyše ponúka odborné poradenstvo, bezplatné návrhy a rýchle riešenia všetkých prípadných reklamácií.

 

Predĺžená záruka 5 rokov – garancia dlhodobej životnosti

S novými inteligentnými vetracími jednotkami Zehnder ComfoAir Q a dokonale zladenými prvkami na rozvod vzduchu je inštalácia riadeného vetrania mimoriadne jednoduchá. Zákazníkom zaručuje úžasnú vnútornú klímu, maximálnu účinnosť rekuperácie, tichú bezstarostnú prevádzku a pohodlnú obsluhu. Keďže produkty Zehnder sa navyše vyznačujú dlhodobou životnosťou, môžete k nim teraz ponúknuť dlhšiu päťročnú záruku, a to bez navýšenia ceny. Je to pridaná hodnota, ktorá sa vám i vašim zákazníkom oplatí! Projektové a realizačné firmy majú na svoje výrobky, ktoré navrhujú a inštalujú, celkom oprávnene vysoké nároky. Svojim zákazníkom chcú predsa ponúknuť nielen perfektnú prácu, ale aj vysokú hodnotu, a to aj v prípade komfortného vetrania, o ktoré prejavujú stále väčší záujem. V tejto oblasti potrebujú systém, ktorý sa vyznačuje najvyššou funkčnosťou a dlhoročnou životnosťou, no ktorý zároveň zodpovedá všetkým súčasným aj budúcim požiadavkám a predpisom. Potrebujú výrobcu, v prípade ktorého si môžu byť istí, že všetko bude jednoducho v poriadku – špičkový produkt a jedinečný servis. Optimálnym riešením je kompletný systém, ktorý je taký dobrý, že naň môžete zákazníkom ponúknuť dlhšiu záručnú lehotu. Práve takýto systém vám ponúka Zehnder so zárukou 5 rokov.

 

Vysoká kvalita výrobkov od špecialistu na komfortné vetranie

Jedine kvalitná výroba všetkých komponentov systému komfortného vetrania s rekuperáciou tepla dokáže zabezpečiť ich bezproblémové fungovanie aj na dlhší čas, než je výrobcom garantovaných 5 rokov. Jednoznačnou výhodou pre inštalatérske firmy je potom komplexnosť celého systému, zloženého z komponentov jedného osvedčeného výrobcu. „Jednotlivé prvky na vetranie s rekuperáciou boli navrhnuté na základe niekoľkoročného pôsobenia v odbore. Sú na vysokej technologickej úrovni a jednoduché na montáž. Ich široký sortiment umožňuje riešiť prakticky každý možný problém, ktorý by mohol nastať pri inštalácii systému u zákazníka a dokonale zodpovedá i potrebám realizačných firiem. V tomto sa Zehnder ako špecializovaná firma na vetranie s rekuperáciou výrazne odlišuje od výrobcov kotlov a tepelných čerpadiel, ktorí ponúkajú rekuperačné jednotky len ako doplnok sortimentu a často ich ani sami nevyrábajú,“ vysvetľuje Jiří Štekr. „Kompletný vetrací systém Zehnder je investíciou do kvalitatívne hodnotného a technologicky skvele zladeného produktu, ktorý zákazníkom na veľa rokov zabezpečí vysoký komfort i optimálnu funkčnosť a výkon. Je zárukou dlhodobého používania bez porúch.

 

comfortair

Na obrázku je inovatívna, tichá a vysokoúčinná vetracia jednotka novej generácie Zehnder ComfoAir Q na riadené vetranie s rekuperáciou tepla a maximálny komfort bývania v rodinných domoch a menších verejných objektoch.

 

Spoľahlivosť zaručí jedine systém

Súčasťou perfektne fungujúceho komfortného vetracieho systému sú tieto zložky: správny návrh, správne komponenty, správna inštalácia a správna údržba. „Zehnder si je kvalitou svojich produktov, systémov a služieb natoľko istý, že na ne môže bez zaváhania poskytnúť predĺženú 5-ročnú záruku,“ hovorí Ing. Jiří Štekr, vedúci zastúpenia spoločnosti Zehnder pre Českú a Slovenskú republiku. Na jej získanie je ale potrebné splniť niekoľko jednoduchých krokov:

  • Správny návrh: Zehnder vám poskytne projektanta v odbornom poradenstve a podporu plánovania komfortného vetrania podľa EN 15 665/Z1 (s akceptáciou DIN 1946-6).
  • Správne prvky systému vetrania: Plus-záruka-5 rokov je platná iba na výrobky Zehnder v prípade realizácie kompletného systému vetrania výhradne z prvkov Zehnder.
  • Správna inštalácia: Systém komfortného vetrania Zehnder bude inštalovaný v súlade s inštalačnými a užívateľskými návodmi a podľa EN 15 665/Z1 (s akceptáciou DIN 1946-6).
  • Správne uvedenie do prevádzky: Uvedenie do prevádzky bude vykonané a preukázateľne zaprotokolované autorizovaným partnerom Zehnder alebo servisným technikom Zehnder.
  • Správna údržba: Výmena filtrov a údržba systému bude vykonávaná podľa „Servisného plánu vetracieho systému Zehnder“ a zaznamenávaná do servisného plánu.

comfortaair

S novými inteligentnými vetracími jednotkami Zehnder ComfoAir Q a dokonale zladenými prvkami pre rozvod vzduchu je inštalácia riadeného vetrania taká jednoduchá. Zákazníkom zaručuje perfektnú vnútornú klímu, maximálnu účinnosť rekuperácie, tichú bezstarostnú prevádzku a pohodlnú obsluhu.

 

Päťročná záruka krok za krokom

Inštalatérska firma môže sprostredkovať svojim zákazníkom päťročnú záruku na základe jednoduchého postupu. „Firma objedná požadovaný kompletný systém Zehnder na komfortné vetranie s rekuperáciou tepla,“ vysvetľuje Marián Kramár, obchodný zástupca pre komfortné vetranie v SR. „Zehnder zašle na požiadanie ponuku vrátane návrhu trasy rozvodov vzduchu. Systém je potrebné inštalovať v súlade s montážnym aj užívateľským návodom a podľa EN 15 665/Z1 (s akceptáciou DIN 1946-6). Systém uvedie do prevádzky autorizovaný partner Zehnder alebo servisný technik Zehnder a vyplní Protokol o uvedení do prevádzky, ktorý firma podpíše.“

 

filtre

Rozsah záruky – inštalatér bez problémovVýmena filtrov a údržba systému musí byť vykonávaná podľa „Servisného plánu vetracieho systému Zehnder“ a zaznamenávaná do servisného plánu. Zaručuje trvale čerstvý a čistý vzduch.

 

V prípade poruchy môže zákazník/užívateľ uplatniť svoje nároky na Plus-Záruku-5 rokov prostredníctvom firmy, ktorá inštaláciu vykonala. Plus-Záruka-5 rokov zahŕňa bezplatnú dodávku náhradných dielov a opravu vrátane materiálu a nákladov na jeho inštalovanie (na území ČR a SR). Ďalšie nároky nevznikajú. Plus-Záruka-5 rokov nezahŕňa diely podliehajúce prirodzenému opotrebovaniu (napr. filtre) a diely, ktoré musia byť vymenené v rámci údržby, škody spôsobenej nesprávnou inštaláciou, používaním alebo vonkajšími vplyvmi (napr. mrazom, nesprávnym skladovaním, vonkajším násilím, nedostatočným čistením či údržbou, vyššou mocou). Kompletné záručné podmienky, ako aj všetky formuláre pre registráciu a vybavenie nájdete na: www.zehnder.cz/plus_zaruka_5.

 

Bezplatný návrh komfortného vetrania

Požiadajte si o bezplatný návrh s cenovou ponukou pre svoj dom alebo byt:

 

Ing. Jiří Štekr
Vedúci zastúpenia pre ČR a SR, M +420 733 73 70 70, Jiri.stekr@zehndergroup.com