Wolf Slovenská republika, s.r.o.

 

Plánujete stavať alebo rekonštruovať? WOLF je partner, ktorý vždy pevne stojí po vašom boku! Kvalitné nemecké produkty pre oblasti vykurovania a vetrania, ktorým veríme tak veľmi, že na nich poskytujme až 5-ročnú záruku!

V máji a v júni 2019 usporiadame sériu odborných seminárov pre projektantov a architektov v piatich slovenských mestách (B. Bystrica, Prešov, Žilina, Trenčín a Bratislava), kde by sme radi predstavili ako je WOLF pripravený na nové trendy a legislatívu a tiež ukázali modelové inštalácie, ktoré sme nedávno realizovali.

Naše produkty a služby neustále rozširujeme, vyvíjame a zlepšujeme. Produktové portfólio WOLF je veľmi široké, preto vieme pripraviť každému zákazníkovi komplexné riešenie na mieru podľa jeho potrieb. Naše plynové kondenzačné kotly, tepelné čerpadlá, solárne kolektory, zásobníky a vetracie jednotky sa dajú navzájom kombinovať a zároveň spolu efektívne komunikujú prostredníctvom jedného riadiaceho modulu. Aplikácia WOLF SmartSet vám umožní ovládanie vašich zariadení na diaľku prostredníctvom smartfónu.

 

gabo image

 

Na nové trendy a ekologickú udržateľnosť reagujeme už dnes, preto má splitové tepelné čerpadlo WOLF v našom portfóliu pevné postavenie. Nie je to nič prekvapujúce: obľúbené kompaktné zariadenie je skutočný multitalent a svoje silné stránky uplatňuje hlavne tam, kde je potrebné nielen efektívne vykurovať, ale aj chladiť, napríklad počas letných dní. Od minulého roka je tepelné čerpadlo Wolf BWL-1S(B) dostupné až v piatich výkonoch. Na splitové tepelné čerpadlo WOLF môžete získať dotáciu v rámci projektu Zelená domácnostiam II.

 

Ale nie sú to len tepelné čerpadlá, ktoré dokážu byť ekologickou alternatívou vykurovania. Plynové vykurovanie je stále najvyužívanejším typom vykurovania na Slovensku. Plynové kondenzačné kotly WOLF vám tak pomocou technológie BLUE STREAM® pomáhajú šetriť nielen peniaze, ale aj životné prostredie a zabezpečia vám teplo aj počas najtuhších mrazov. Výhodou je tiež jeho prepojiteľnosť so solárnym zariadením WOLF, ktoré je možné jednoducho inštalovať aj pri rekonštrukcii starších rodinných domov.

 

Plánujete postaviť zateplený dom, ktorý by sa nemal v lete prehriať a v zime vychladnúť? Želáte si mať v miestnostiach vždy čerstvý a zdravý vzduch? Máte alergie, malé deti alebo domácich miláčikov? Radi a často varíte? Potom by ste si mali do vášho domu zabezpečiť optimálne vetranie. Neustále vetranie otváraním okien spôsobuje veľký únik tepla, vyššiu hlučnosť a prašnosť vnútorných priestorov. S vetracími systémami s rekuperáciou vzduchu WOLF, či už centrálnymi alebo decentrálnymi, môžete získať viacero výhod. Priebežná výmena vzduchu v domácnosti zamedzuje vzniku plesní, odstraňuje rôzne zápachy, filtruje prach a peľové častice a ušetrí vám až 20% nákladov na energie!

 

tepelne

Súčasťou našej komplexnej ponuky sú tiež produkty značky gabotherm® – ide o najvyšší štandard v oblasti plošných nízkoteplotných sálavých systémov. Podlahové a stenové vykurovanie je už dnes pomerne bežnou súčasťou rodinných domov. Zaujímavosťou posledných rokov je stropné chladenie, ktoré je rozšírené najmä v novostavbách pre jeho vynikajúce možnosti inštalácie.

Detailné produktové a technické informácie nájdete na našej web stránke www.slovensko.wolf.eu a sledovať naše aktivity, novinky a zaujímavosti môžete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Wolf Slovenská republika pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1991. Znalosť lokálnych podmienok sme skĺbili s kompetenciami značky WOLF a v roku 2013 sa pôvodná slovenská spoločnosť KKH premenovala na Wolf Slovenská republika s.r.o.