Wolf Slovenská republika, s.r.o.

Sme pripravení na zimu. A vy? Pre vás a vašich zákazníkov sme prichystali špeciálne jesenné NOVINKY! Zjednodušenie podmienok pre 5 ročnú záruku a zníženie cien servisných sád pre plynové kondenzačné kotly WOLF.

Naše produkty a služby neustále rozširujeme, vyvíjame a zlepšujeme. Vieme odborne poradiť a pripraviť každému zákazníkovi komplexné riešenie na mieru. Našich zákazníkov a partnerov vždy najviac poteší, keď myslíme na ich potreby.

Plynové vykurovanie s kondenzačnou technológiou je na Slovensku najrozšírenejším typom vykurovania. Preto sa aj naše jesenné novinky točia okolo plynových kotlov.

Plynový kondenzačný kotol Wolf FGB-24

Novinkou WOLF, pre oblasť vykurovania, je tento rok plynový kondenzačný kotol Wolf FGB s výkonom 24 kW. Na trh bude uvedený od 1. 10. 2019. Dopĺňa portfólio nástenných kondenzačných kotlov Wolf a dokonale spĺňa požiadavky súčasného trhu malých rodinných domov prípadne rekonštrukcií starších objektov. Je k dispozícii nielen pre vykurovanie ale aj vo verzii pre ohrev vody.

Je kombinovateľný so solárnymi zariadeniami a môžete ho ovládať na diaľku mobilom alebo tabletom cez modul Wolf Link pro. Má praktický rozsah modulácie 1:6, vysoký prietok TÚV s rozsahom odberu od 2 l/min do 16 l/min spolu s funkciou rýchleho štartu, vysokorýchlostné prispôsobenie teploty vody, kvalitný systém hydrauliky (vyrobený Wolfom), štýlový dizajn, kompaktné rozmery a veľmi tichú prevádzku. Šetrí miesto v technickej miestnosti a montuje sa priamo na stenu.

Zľavy z cien servisných súprav WOLF až o 40 %!

Servis a údržba vašich zariadení by mali prebiehať pravidelne a nemali by byť podceňované. Výhody, ktoré sa tým dajú získať, značne prevyšujú náklady, ktoré je potrebné na údržbu vynaložiť. Čo znamená pravidelná údržba zariadenia?

V prípade plynových kondenzačných kotlov sa vyžaduje kontrola kvalifikovaným odborným partnerom WOLF raz za 12 mesiacov, alebo každých 5 000 prevádzkových hodín (ak toto nastane skôr) s použitím originálnej WOLF servisnej súpravy. My, vo WOLFE, myslíme na bezpečnosť a pohodlie našich zákazníkov. Aby boli ich náklady na údržbu plynových kondenzačných kotlov WOLF čo najnižšie, znížili sme pre cenu našich servisných súprav až o 40 %! Bližšie informácie o presnej úspore nájdete na našej web stránke: http://bit.ly/servisne_sady.

Pri plynových kotloch s výkonom ≥ 35 kW sa pred uvedením do prevádzky odporúča využitie poradenstva špecialistu tech­nickej podpory spoločnosti Wolf Slovenská republika. Pri tepelných čerpadlách je to pravidelná ročná kontrola kvalifikovaným odborným partnerom WOLF, ktorý zhodnotí stav a funkčnosť zariadenia. Vetranie s rekuperáciou potrebuje výmenu filtra a vyčistenie výmenníka tepla každých 12 mesiacov a čistenie ventilátora raz za 36 mesiacov.

5 ročná záruka WOLF

Občas sa však môže stať, že zariadenie nepracuje tak ako by malo. Vtedy je dôležité vedieť na koho sa obrátiť. Sieť autorizovaných technikov pre značku WOLF máme na celom území Slovenska.

5 ročná záruka na zariadenia Wolf je v platnosti už od 1. mája 2018. Doteraz však bola viac – menej podmienená registráciou zariadenia pri jeho uvedení do prevádzky montážnou/servisnou firmou alebo zákazníkom. Novinkou tejto jesennej sezóny je uvoľnenie podmienok, čím získa 5 ročnú záruku automaticky každý zákazník, ktorý si zakúpil alebo uviedol do prevádzky zariadenie WOLF (plynový kotol, tepelné čerpadlo alebo jednotky komfortného vetrania) tento rok, teda od 1. 1. 2019 do 31. 12. 2019! Podrobné podmienky 5 ročnej záruky nájdete na web stránke: https://slovensko.wolf.eu/5-rocna.

A to všetko bez potreby registrácie! Avšak, aj napriek tomu, je veľmi vhodné a výhodné si zariadenia WOLF registrovať, čo prináša to koncovému zákazníkov niekoľko výhod. Registrácia prebieha online a je veľmi jednoduchá. Zákazník následne dostane personalizovaný certifikát, ako potvrdenie svojho nároku na 5 ročnú záruku WOLF. V prípade uplatnenia záruky je potrebné splniť iba 2 podmienky:

  1. Konečný užívateľ zdokladuje uvedenie do prevádzky autorizovaným servisným partnerom WOLF.
  2. Konečný užívateľ sa stará o svoje zariadenie a absolvuje s ním pravidelné servisné prehliadky.

Následne koncový zákazník získava preplatenie nielen materiálových nákladov pri oprave, servise zariadenia ale i nákladov za prácu.

WOLF je expert na vykurovanie! Detailné produktové a technické informácie nájdete na našej web stránke www.slovensko.wolf.eu alebo na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.