Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

 

Letné dni sú najvhodnejším obdobím pre riešenie vykurovania v novostavbe či na jeho rekonštrukciu v rodinnom dome. Ak uvažujete o tepelnom čerpadle, máme pre vás tip na zariadenie vzduch/voda s jednoduchou inštaláciou. Prekvapí vás jeho minimálna hlučnosť a nízke prevádzkové náklady.

Tým všetkým sa vyznačuje nové vnútorné tepelné čerpadlo vzduch/voda značky Vaillant, s názvom versoTHERM plus (3, 5 a 7 kW, A++). V rodinnom dome dokáže zabezpečiť tepelnú pohodu v interiéri, chladenie a (v kombinácii s externým zásobníkom) aj prípravu teplej vody. Nepotrebuje vonkajšiu jednotku a tak sa môže pochváliť skutočne jednoduchou montážou.

 

cerpadlo

 

Inovatívne tepelné čerpadlo

Inštaluje sa iba dovnútra rodinného domu, s prieduchmi cez jeho obvodovú stenu. Patrí medzi najtichšie vnútorné tepelné čerpadlá na trhu a jeho hlučnosť je porovnateľná s modernou chladničkou. Vďaka vysokej účinnosti a hermeticky uzavretému chladivovému okruhu má toto inovatívne tepelné čerpadlo veľmi nízke prevádzkové náklady. Ovládať sa môže pomocou inteligentného regulátora multiMATIC 700 alebo aj cez internet a aplikáciu v smartfóne. Je to skutočný tímový hráč, pripravený na spoluprácu s fotovoltickými i vetracími systémami.

www.vaillant.sk

 

cerpadlo