Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Už teraz spĺňajú požiadavky, ktoré budú v nadchádzajúcich rokoch kladené na kondenzačné kotly. Ich srdcom je inteligentné riadenie spaľovania IoniDetect, s ktorým automaticky detegujú rôzne druhy či vlastnosti plynu. Na základe toho sa ich spaľovací systém sám optimalizuje. Táto technológia je maximálne orientovaná na šetrenie i na budúcnosť, kedy môže dochádzať k zmene zloženia dodávaného plynu.

To všetko sú vlastnosti inovovaných plynových kondenzačných kotlov značky Vaillant, ktoré sú mimoriadne energeticky úsporné. Ide o zariadenia s najmodernejším dizajnom, s novou kondenzačnou technológiou a flexibilnými možnosťami zapojenia. Prinášajú komfort na najvyššej úrovni a šetria veľmi sofistikovane.

Pre najvyšší komfort

Taký je inovovaný kondenzačný kotol s názvom ecoTEC plus (10 – 35 kW, A), ktorý značka Vaillant nedávno uviedla na trh. Vďaka optimálnemu pomeru ceny a výkonu je pre domácnosti dokonalou voľbou, predstavuje totiž univerzálne riešenie pre jedno aj viacgeneračné domy. Je to priestorovo úsporné zariadenie s veľmi praktickým, plochým dizajnom. Zákazníci si môžu vybrať zo štyroch rôznych prevedení. A to iba na vykurovanie, s prietokovým ohrevom vody, so zabudovaným zásobníkom či v zostave s externým zásobníkom teplej vody.

Inovovaný kotol ecoTEC plus

Kotol ecoTEC plus s externým zásobníkom teplej vody

Inteligentné funkcie

Vďaka novej inteligentnej funkcii IoniDetect zvládne samostatne rozlíšiť rôzne zloženie a kvalitu plynu, domácnosti sa preto môžu spoľahnúť, že bude neustále pracovať čo najefektívnejšie. Disponuje tiež inovovaným nerezovým výmenníkom tepla. Spolu so systémovým regulátorom sensoCOMFORT a internetovým modulom sensoNET môžete vykurovací systém s kotlom ecoTEC plus ovládať aj na diaľku, cez internet a aplikáciu v smartfóne či tablete. Toto zariadenie myslí na budúcnosť, domácnosti ho môžu skombinovať aj s obnoviteľnými zdrojmi.

www.vaillant.sk