Spoločnosť KORADO, a.s. sa ešte bližšie zamerala na nízkoenergetické stavby a prichádza na trh s ponukou produktov, ktoré sú zaradené pod spoločnú značku S-CONTROL. Buďte chytrí a zadovážte si tieto výrobky s maximálnou úsporou pri kúrení (radiátory), vykurovanie i chladenie (konvektory) a úsporné vetranie (vetracie rekuperačné jednotky).

 

scontrol

 

Neplytvajte zbytočne zdravím ani peniazmi

S-CONTROL rieši individuálnu potrebu tepelnej pohody a prívodu čerstvého vzduchu do vášho domova, zároveň pri preukázateľnej úspore energie. Spoločným  menovateľom všetkých výrobkov, zaradených v systéme S-CONTROL, je vysoký vykurovací alebo vetrací výkon, nízka spotreba energie a preukázateľná úspora zo strany zákazníka.

Dôležitým aspektom je aj komplexný zákaznícky servis, ktorý bude zastrešený spoľahlivým partnerom skupiny KORADO a v neposlednom rade dôraz na šetrnosť k životnému prostrediu.

Tento systém je vhodný pre všetky typy stavieb, či už sa jedná o rodinné a bytové domy, administratívne budovy alebo viacúčelové objekty. Nezanedbateľnou výhodou je tiež možnosť použitia pre všetky zdroje vykurovania, najmä pre moderné nízkoteplotné systémy.

 

Výhody integrovaného systému S-CONTROL

  • preukázateľné úspory – nízka spotreba energie
  • najmodernejšia technológia a know-how
  • vysoký chladiaci i vetrací výkon
  • prepracovaný koncový systém produktov nízkoenergetického vykurovania a vetrania – široká ponuka radiátorov, konvektorov a  vetracích jednotiek s rekuperáciou
  • komplexné systémové riešenie od jedného výrobcu, pre vykurovanie  –  chladenie  – vetranie
  • jednoduchšie projektovanie a zákaznícky servis
  • vykurovacie telesá vhodné pre všetky druhy vykurovania
  • zdravá a komfortná klíma v každej miestnosti
  • ekologické riešenie – šetrné k životnému prostrediu

 

Radiátory RADIK RC

Do systému pre nízkoenergetické výrobky je zaradené prvé vykurovacie teleso s riadeným zatekaním RADIK RC. Tento moderne vyzerajúci radiátor nielen perfektne doladí váš interiér, ale je šetrný aj voči vašej peňaženke. Pri jeho používaní ušetríte až 15 % nákladov za energie a o 50 % zrýchlite nábeh teploty a tepelnej pohody – pocitovej teploty.

 

radikkk

 

Konvektory

V systéme S-CONTROL si svoje miesto vydobyli tiež konvektorové telesá s optimalizovanou konvekciou. Tieto konvektory obsahujú úsporné ventilátory s minimálnou hlučnosťou a príkonom. Na výber je nepreberné množstvo „trendy“ kúskov do podlahy, na podlahu alebo stenu. Medzi novinku patrí aj konvektorové lavice KORALINE. Trendy konvektory majú taký dizajn, že mnohokrát teleso ani ako „vykurovacie“ nevnímate a dávate tým možnosť vyniknúť celému priestorovému riešeniu vášho domu.

 

koraflex

 

Lokálne nástenné rekuperačné jednotky

Ďalšími produktmi, ktoré sú v tomto nízkoenergetickom systéme S-CONTROL zaradené, sú

lokálne nástenné vetracie jednotky s možnosťou rekuperácie, čiže spätným získavaním tepla.

Tieto jednotky vám pomôžu šetriť teplom a rovnako vám do miestnosti privedú zdravý vzduch bez nežiaducich doplnkov, akým je prach, peľ alebo vonkajší hluk. Rekuperačné jednotky sa vyznačujú vysokým výkonom, nízkou spotrebou energie a malou priestorovou náročnosťou.

 

korasparr

 

Zavádzanie systémového riešenia S-CONTROL, priamo súvisí s dlhodobou stratégiou spoločnosti KORADO, a. s., –  investovať do moderných technológií a inovatívnych produktov, ktoré uspokoja rastúci dopyt zo strany zákazníkov.

 

Všetky informácie o systéme S-CONTROL a podrobné technické údaje nájdete na www.korado.cz.