REHAU s.r.o.

Už 31. januára 2024 sa uskutoční etablovaná odborná konferencia v oblasti udržateľných technológií v stavebníctve – BKT Summit 2024. Významní spíkri a účastníci z oblasti architektúry, projektovania, stavebníctva a montážnych spoločností sa stretnú na tomto prestížnom podujatí, aby diskutovali o najnovších trendoch a inováciách v oblasti vykurovania a chladenia v budovách.

Cieľom aktuálneho ročníka posunúť víziu udržateľných budov z teórie do reality, spíkri preto účastníkom odprezentujú množstvo reálnych príkladov a konceptov budov, o ktorých sa bude následne diskutovať v paneli. Konferencia bude zameraná nielen na technológiu BKT a plošné sálavé systémy vykurovania a chladenia, ale aj na tepelné čerpadlá a povrchovú geotermiku, čím poskytne účastníkom holistický pohľad na udržateľné technológie v budovách blízkej budúcnosti.

Organizátorom konferencie je tradične spoločnosť Rehau, významne však konferenciu podporili je noví partneri – Viessmann, ABC Klíma, Klimak a Immocap. Odborným garantom a moderátorom je Prof. Ing. Dušan Petráš, Ph.D., Vedúci katedry technických zariadení budov, Stavebnej fakulte STU.

BKT Summit 2024 sa otvára priestor pre odborníkov na stavebníctvo a technológie, aby sa stretli, diskutovali a zdieľali najnovšie poznatky. Podujatie sľubuje pohľad do budúcnosti stavebníctva, ktorý si iste necháte ujsť. Všetky detaily k programy vrátane anotácií k odborným príspevkom a možnosť prihlásiť sa nájdete na: www.bktsummit.online.