Sanitino, STYLE PLUS, s.r.o.

Kúpeľňa je miesto, kde môže človek spomaliť, relaxovať a zabudnúť na každodenné starosti. A práve vaňa môže byť dokonalý nástroj odpočinku. Zaujíma vás, ako môžete z obyčajnej kúpeľne urobiť moderné a zároveň príjemné miesto? Pripravili sme pre vás pár rád a tipov.

Večná kúpeľňová dilema – vaňa verzus sprchový kút – by mala ísť bokom. Určite sa všetci zhodneme na tom, že pravý relax zažije naše telo po náročnom dni jedine v horúcej vani.

Vaňa stredom vašej kúpeľne

Túžite po úplnej špičke pomyselného vrcholu súčasných trendov? Odpoveď je voľne stojaca vaňa. Či už si vyberiete vaňu, ktorá spĺňa požiadavky kraľujúceho minimalizmu, alebo dáte prednosť retro verzii vane s podpernými nožičkami a kohútikovou vodovodnou batériou, rozhodne nešliapnete vedľa. Voľne stojaca vaňa má v sebe nespochybniteľný nádych luxusu a elegancie.

Náš tip:

Voľne stojaca vaňa sa dá umiestniť s podstavcom alebo bez neho, môže byť postavená aj na nožičkách. Ak chcete dosiahnuť ešte väčšiu dominanciu tejto kúpeľňovej keramiky a zároveň rozčleniť priestor, nebojte sa postaviť k vani schodíky alebo ju nainštalovať na vyvýšené pódium.

Rohová vaňa zefektívni priestor

Tento typ vane je o niečo robustnejší a aj keď sa môže zdať, že vaňa je náročná na priestor, potešenie z nej stojí za to. Rohová vaňa často disponuje sedadlom a ak ju správne zakomponujete do rohu miestnosti, získate funkčne využiteľnú plochu napríklad na kozmetiku, sviečky alebo iné dekorácie. Vďaka jej veľkosti a vyhotoveniu si tak môžete vaňu užívať aj vo dvojici.

Obdĺžniková vaňa, to je stálica všetkých kúpeľní

Nesmieme zabudnúť ani na klasickú obdĺžnikovú vaňu. Pri výbere sa zamerajte na životnosť, náročnosť údržby a aj na to, ako dlho vaňa drží svoj prirodzený tvar. S tým súvisí aj odolnosť proti poškodeniu. Ak túžite po vani príjemnej na dotyk alebo máte komplikovanejšie nároky na jej tvar a vyhotovenie, zvoľte akrylátovú vaňu. Ak chcete, aby vaša relaxačná oáza dlhšie udržala teplotu vody, vyberajte z liatinových verzií.

Stále neviete, ktorú vybrať?

Každý variant má svoje klady i zápory. Sortiment Sanitino.sk je naozaj široký a veríme, že si tú pravú vaňu nájde aj najnáročnejší zákazník. Prípadne vám ideálne riešenie pomôžu vybrať odborní pracovníci spoločnosti. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá, radi vám v predajni, alebo online v e-shope poradíme.