Uponor, s.r.o.

Premýšľate nad podlahovým vykurovaním, ale máte menší byt či nemáte priestor na navyšovanie podlahy? Ideálnym riešením pre Vás je práve elektrická vykurovacia rohož Comfort E od Uponor!

Je vhodný do novopostavených budov, ale i na rekonštrukcie starších bytov či domov. Vďaka ohybnosti káblovej rohože je skvelou voľbou aj do malých bytov alebo do kúpeľní. Comfort E nepotrebuje žiadne ďalšie lepidlá či náradie a tak šetrí čas i náklady na inštaláciu.

Uponor Comfort E je ideálnym riešením aj do malých priestorov

Elektrické podlahové vykurovanie Comfort E je prepracovaný systém, ktorý vďaka svojej tenkej, iba 3 mm hrubej, všitej káblovej rohoži nezmení výšku podlahy, ľahko sa nastavuje a ako bonus, je efektívna pri dosahovaní teplej podlahy. Vďaka tomu predstavuje, ako to už má v názve, komfortný a zároveň úsporný systém, prostredníctvom ktorého dáva teplo do priestorov rovnomerne. Uponor Comfort E môžete využiť ako hlavné či doplnkové vykurovanie (napríklad do kúpeľne).

Už nemusíte robiť kompromisy v podlahovom vykurovaní

Teplo je do priestorov uvoľňované rovnomerne

Využite nezávislé regulovanie teploty v jednotlivých miestnostiach

Jednoduchá inštalácia je prispôsobená takmer pre každého, kto si chce podlahové vykurovanie zabezpečiť sám. Comfort E je vhodný pod akýkoľvek typ podlahy a vykurovanie cítite takmer okamžite. Benefitom je taktiež nezávislé a samostatné regulovanie teploty v jednotlivých miestnostiach.

Comfort E káblová rohož          Na jeho inštalácie nepotrebujete      Comfort E hliníkovou fóliou

žiadne ďalšie lepidlá či náradie

Viac o Comfort E sa dozviete tu, zároveň si môžete pozrieť video jednoduchej inštalácie.

Video návod na Comfort E, káblová rohož:

https://www.youtube.com/watch?v=Emriffgsr7I&t=4s

Video návod na Comfort E, Hliníková fólia

https://www.youtube.com/watch?v=NHXXbuhyJ44&t=64s