Umyjemto je česká firma fungujúca od roku 2011, ktorá poskytuje umývanie fasád, náter bytových domov a ošetrenie antigraffiti systémom. Na slovenskom trhu pôsobíme už 6 rokov a za tieto roky sme sa stali silnou firmou, ktorá dodržuje všetky zásady, s ktorými na túto scénu vstupovala. Týmito zásadami sú predovšetkým kvalita, garancia najnižších cien a maximálne pohodlie pre zákazníkov. Od samotného začiatku sa sústredíme primárne na to, s čím sme začínali a v čom máme bohaté skúsenosti a schopnosti, ktoré vám zabezpečia, že z vášho domu spravíme opäť zdravý domov pre život.

Po dvoch rokoch pandémie sme tento rok zažívali akýsi ”comeback” a opätovný rozjazd firmy na Slovensku, za čo ďakujeme predovšetkým našim zákazníkom, ktorí nám ostali verní a vložili do nás, i v ťažkých časoch, dôveru. A hoci sme počas rokov nášho fungovania vyskúšali rôzne združenia, aj my sme sa presvedčili, že to najlepšie nájdeme v zabehnutej tradícii (v osvedčenej spolupráci) a vrátili sme sa k pôvodnému partnerovi – združeniu zsaun.sk/

Ročne umyjeme cez 400 bytových domov a celkovo máme za sebou už cez 3-tisíc umytých bytových domov v Česku, Poľsku a na Slovensku. Domy vždy umývame z plošín bezdotykovo, čím zabránime akémukoľvek poškodeniu a zároveň tak dom vyčistíme do hĺbky. Práve v tejto dobe je starostlivosť a zhodnocovanie vášho domu tou najlepšou investíciou do budúcnosti, a tak sme sa rozhodli ísť vám naproti s tým, čo vieme robiť najlepšie.

Ako poďakovanie za vernosť našich zákazníkov u nás na Slovensku a zároveň na oslavu úspešnej sezóny sme sa rozhodli pre ešte výhodnejšiu ponuku na využitie našich služieb – a to garanciu najlepšej ceny.

Pokiaľ s nami do 31. januára 2023 uzatvoríte zmluvu, zaručíme vám najvýhodnejšiu cenu na trhu. V prípade, že vám iná firma vytvorí nižšiu cenovú ponuku a vy nám ju ukážete, pokúsime sa našu cenu upraviť tak, aby bola pre vás naša ponuka ešte lepšia. Navyše za nás hovorí 12 rokov skúsenosti a praxe.

Aj v zime domy meriame a vykonávame celkovú revíziu, po ktorej vám môžeme vytvoriť ponuku na mieru. Po tom budete mať dostatok času na rozhodovanie, vybratie si termínu a podpísanie zmluvy s minuloročnými zvýhodnenými cenami.

Neváhajte nás kontaktovať a my vám vytvoríme ponuku na mieru a potom zabezpečíme hladký priebeh všetkých prác, ktoré vám ušetria čas a peniaze na dlhé roky.