Viac ako 55 600 prepravných firiem v Európe používa utierky od MEWA

Denne sa používajú tisíce utierok značky MEWA v priemysle, tlačiarenských firmách, automobilových dielňach a pri výkone remeselných živností. Čistia nástroje, stroje a výrobné zariadenia. Spokojnosť s textilnými utierkami v komplexnom systéme na pracovisku sa odráža aj v stúpajúcom náraste zákazníkov značky MEWA v automobilovom priemysle. Jednotka na trhu v oblasti utierok v kompletnom servise sa zatiaľ v rámci celej Európy stará o viac ako 50 000 firiem v oblasti automobilového priemyslu. V Nemecku nájdete dokonca v každom druhom z 38 000 nemeckých automobilových dielní (zdroj čísel: Centrálny spolok Nemeckých živností pre automobilový priemysel) používanie utierok značky MEWA.

 

Dôvod tohto pozitívneho vývoja vidí pani Veronika Lipovská, konateľka firmy MEWA Textil-Service SR s.r.o., v narastajúcom povedomí o ochrane životného prostredia v tomto odvetví: „Vďaka nášmu servisu profituje majiteľ dielne trojnásobne. Po prvé: Dostane k dispozícii odolné utierky s vysokou savosťou. Po druhé: Preberáme za neho povinnosti týkajúce sa dodržiavania všetkých bezpečnostných predpisov a predpisov týkajúcich sa ochrany životného prostredia pri zaobchádzaní so znečistenými utierkami. To sa oplatí. A po tretie: Náš princíp komplexnosti využitia je úsporný k vzniku nebezpečného odpadu, pretože naše utierky môžete prať až 50-krát a následne ich opäť použiť.“

 

utierky

Utierky značky MEWA môžete využiť s kompletným servisom.

 

V porovnaní s väčšinou papierových utierok, ktoré sa líšia aj podľa druhu použitého papiera vo svojom účele využitia, pokrýva utierka značky MEWA široké spektrum využiteľnosti. Je vhodná na utieranie olejových a vodnatých tekutín ako aj rozpúšťadiel alebo zvyškov farieb. Všetko, čo bolo v dielni znečistené, je teda možné vyčistiť pomocou utierky značky MEWA.

 

K službám nášho kompletného servisu v súvislosti s multifunkčnými utierkami patrí základné vybavenie podľa Vašich potrieb, presný čas dodávky a prevzatia v pevne dohodnutých termínoch ako aj odborné pranie a plnenie zákonom predpísaných nariadení týkajúcich sa ochrany životného prostredia. V prípade opotrebovania budú utierky vymenené. Utierky sú prepravované a skladované v špeciálnych bezpečnostných kontajneroch s vekom, ktoré sú hermeticky uzatvárateľné. Doručíme ich presne tam, kde utierky potrebujete.