Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Profesionálna horolezkyňa Matilda Becerrová bez problémov zdoláva aj tie najstrmšie steny. Nezaujíma ju, aká je teplota počas strmých stúpaní vo výškach. Po dobrodružstvách v prírode sa večer vracia domov, kde si oddýchne. Pre Matildu je dokonalým relaxom horúci kúpeľ s teplotou 39°C.

Inšpirujte sa príbehom Matildy a stavte na maximálne pohodlie. Doprajú vám ho moderné technológie pre vykurovanie a prípravu teplej vody. Svoj správny moment na relax môžete nájsť vďaka kotlu ecoTEC plus. Tento závesný kondenzačný kotol je najpredávanejším plynovým kotlom z portfólia značky Vaillant.

Flexibilné riešenia

Kotol Vaillant ecoTEC plus (14, 20, 25, 35 kW) dokonale rozumie potrebám jednotlivcov aj domácností. Dostupný je vo verzii s prietokovým ohrevom vody, no môžete ho skombinovať aj s rôznymi veľkosťami externých zásobníkov teplej vody. Vyniká vysokou kvalitou, dlhou životnosťou a jeho dizajn je nadčasový. Do domácnosti vnesie tepelnú pohodu, komfort v kúpeľni a zaberie pritom minimum miesta. Obľúbeným riešením je verzia kotla so zabudovaným 20 l zásobníkom, prípadne so závesným alebo stacionárnym zásobníkom teplej vody (70 l, 120 l alebo 150 l).

Najmodernejšie funkcie

Znížiť si náklady na energie až do 30 % môžete s kotlom ecoTEC plus vďaka jeho najmodernejším funkciám. Používa elektronický systém riadenia spaľovania ELGA a priebežne prispôsobuje svoj výkon skutočnej potrebe tepla i teplej vody u vás doma. Kondenzačný výmenník tepla a nové vysokoúčinné čerpadlo prinášajú ďalšie úspory energie. Funkcia Aqua-Power Plus zároveň zvyšuje výkon kotla pri príprave teplej vody až o 21 % a umožňuje ju pripravovať aj v kondenzačnom režime. Ak si ku kotlu vyberiete smart regulátor, môžete ho ovládať aj na diaľku cez online aplikáciu v smartfóne či tablete. Bonusom je online servisná kniha, ktorá vás upozorní na blížiaci sa termín servisnej kontroly a umožní vám priamy kontakt s vašim servisným technikom.

www.vaillant.sk