KLIMAVEX a.s.

Chcete sa pripraviť včas na teplé leto a spríjemniť si tak svoje domáce prostredie? Nástenné klimatizácie značky Hyundai sa postarajú o ideálnu teplotu vo Vašom dome aj v tých najhorúcejších letných mesiacoch a zlepšia vzduch, ktorý Vaša rodina dýcha. A čo viac – ich ovládanie je jednoduché a pohodlné. V súčasnej dobe je možné vybrať si z troch modelov série HOME Split – Hyundai REVOLUTION, Hyundai CARBON GREY a Hyundai Smart Easy PRO.

Hyundai REVOLUTION je univerzálna klimatizačná jednotka s elegantným minimalistickým vzhľadom, ktorá zapadne do každej miestnosti. Jej najdôležitejšími parametrami je vysoká účinnosť A++ a tichá prevádzka až 21 dB(A). Jednotka tiež disponuje filtrami s iónmi striebra a katalytickými filtrami a ionizérom, čím zabezpečí vysokú kvalitu vzduchu. Ani v zime sa na klimatizáciu nebude iba prášiť – v režime vykurovania môže fungovať ako primárny či sekundárny zdroj kúrenia. V základnej výbave je aj Wi-Fi modul, ktorý Vám jednotku umožní ovládať odkiaľkoľvek. Hyundai REVOLUTION je možné do Vášho domova aplikovať buď v zapojení split, teda jedna vnútorná a jedna vonkajšia jednotka, alebo v aplikácii multisplit, kde je na jednu vonkajšiu jednotku napojených niekoľko vnútorných. Na zariadenie je poskytovaná päťročná záruka.

Klimatizácia Hyundai CARBON GREY s vysoko chytľavým moderným dizajnom vyniká svojimi chladiacimi a vykurovacími vlastnosťami. Pýši sa najvyššou triedou energetickej účinnosti A+++. Vďaka špeciálnej výbave – ohrevu kompresora a ohrevu odtokovej vane vonkajšej jednotky – je schopná vykurovať až do -25 °C vonkajšej teploty. Ďalšou výhodou je filter s aktívnym uhlím, ktorý má funkciu dezodorizácie; dokáže teda neutralizovať nepríjemné pachy. Okrem toho je vybavená katalytickým filtrom, strieborným iónovým filtrom a ionizérom. Aj u tejto jednotky je samozrejmosťou Wi-Fi modul. V tichom režime je Hyundai CARBON GREY prakticky nepočuteľná, dokáže fungovať na hladine 20 dB(A). Aj toto zariadenie je možné prevádzkovať buď v zapojení split, alebo multisplit a platí naň päťročná záruka.

Poslednou jednotkou z radu klimatizácií Hyundai HOME Split je jednotka Smart Easy PRO. Tá je najpokročilejšia a energeticky najšetrnejšia. Nielen, že pracuje s účinnosťou A+++, disponuje navyše funkciou Inteligentné oko. Infračervený snímač deteguje aktivitu v miestnosti a v prípade absencie osôb automaticky upravuje prevádzku. Drží tak spotrebu na nutnom minime bez toho, aby zmenšoval Váš komfort. Jednotka je vybavená všetkými štandardnými funkciami klimatizácií Hyundai – je veľmi tichá, je možné ju ovládať pomocou Wi-Fi, zvládne vykurovanie až do -30 °C vonkajšej teploty a o kvalitu vzduchu sa opäť postará katalytický filter a bio filter HEPA. Aj pri tejto jednotke môžete počítať s päťročnou zárukou a aplikáciou buď split alebo multisplit.

Viac informácií o tom, akými ďalšími funkciami klimatizácie Hyundai disponujú, nájdete na webových stránkach TU.

Nechajte Hyundai zdokonaliť Váš svet!

Zdroj: PR článok spoločnosti KLIMAVEX a.s.