Odborné znalosti v oblasti požiarnej ochrany na dosah ruky ⛑️🔥
S nástrojom ETA Selektor požiarnych tesnení nestrácate čas konzultáciami o dlhých a zložitých riešeniach a môžete svoje projekty realizovať efektívnejšie a bezpečnejšie. Požiarna ochrana je dostupná a zrozumiteľná pre každého, kto má telefón.

✔️ Stiahnite si aplikáciu ešte dnes

Odborník na požiarnu ochranu

Venujte menej času dlhým a zložitým hľadaniam schválení požiarnych riešení a namiesto toho sa zamerajte na efektívnejšie dokončenie projektov. Teraz môžu odborníci v oblasti požiarnych tesnení, dodávatelia a projektanti TZB plánovať, inštalovať a spravovať projekty v súlade s predpismi požiarnych prestupov len na pár kliknutí.

Hľadanie správnych riešení vo všetkých dostupných certifikátoch ETA a schváleniach si vyžaduje vysoký stupeň znalostí a kompetencií týkajúcich sa požiarnych tesnení. Nevhodne zvolené riešenie môže viesť k nevyhnutným nákladným opravám alebo ešte horšie, k nefunkčnému tesneniu v prípade požiaru.

Hilti Selektor požiarnych tesnení vám môže pomôcť vyhnúť sa všetkým týmto problémom a  navrhnúť správne a schválené riešenie. Aplikácia je kompletne dostupná bez poplatku!

Ak chcete získať prístup k aplikácii z počítača, navštívte: https://firestop.hilti.com/

Aplikáciu pre mobilné zariadenia si môžete zadarmo stiahnuť na AppStore alebo Google Play.

Chcete sa dozvedieť viac? Navštívte www.ask.hilti.sk