Terasy z prakticky bezúdržbového kompozitného materiálu Twinson (s certifikáciou PEFC) od výrobcu Deceuninck si už priazeň zákazníkov na slovenskom trhu získali. Teraz je tu ale významné vylepšenie spodnej konštrukcie týchto terás – systém Twinson Click. Vďaka nemu je montáž omnoho rýchlejšia a navyše bez skrutiek, čo uvítajú nielen profesionáli, ale aj koncoví zákazníci.

„Twinson Click je systém podkladovej konštrukcie terás zložený z niekoľkých flexibilných prvkov, vďaka ktorým môže mať terasa Twinson prakticky akýkoľvek tvar alebo veľkosť. Žiadny problém nepredstavujú ani nerovnosti podkladu a výškové rozdiely. Montáž je rýchla a nenáročná,“ popisuje výhody nového riešenia Petr Klaban, produktový manažér spoločnosti Deceuninck pre stavebné systémy Twinson. Priemernú terasu so systémom Twinson Click zrealizujete 2,5 krát rýchlejšie než rovnako veľkú terasu z drevených dosiek a skrutiek. Čím má terasa zložitejší tvar, tým viac času možno ušetriť.

Twinson Click je patentovaný klikací systém, ktorý umožňuje rýchlu a veľmi pevnú montáž spodnej konštrukcie terasy z dosiek Twinson (Deceuninck)
Twinson Click je systém zložený z niekoľkých flexibilných prvkov (Deceuninck)

Pre akýkoľvek typ terasy

Twinson Click je patentovaný klikací systém, ktorý umožňuje rýchlu a veľmi pevnú montáž spodnej (podkladovej) konštrukcie terasy z dosiek Twinson. Ide o efektívny modulárny systém bez použitia skrutiek. Je odolný, plne recyklovateľný a vhodný pre akýkoľvek typ terasy. Montáž zvládne nielen profesionál, ale i zručný laik.

Zostavenie terasy Twinson je veľmi jednoduché a pritom premyslené. Všetko stojí na výškovo nastaviteľných terčoch, ktoré sa skladajú z trojuholníkovej pätky (Triax), terasových základní a nadstavcov, ktoré možno použiť pre výšky od 45 do 225 mm. Trojuholníková pätka sa zacvakáva k nadstavcu a nesie spodnú konštrukciu terasy. Umožňuje montáž v rôznych uhloch. Na trojuholníkovú pätku sa následne veľmi jednoducho pripájajú hliníkové profily. Ľahké hliníkové profily so štyrmi totožnými stranami zvládne použiť naozaj každý a možno ich aj jednoducho skrátiť alebo skosiť. Garantujú dlhú životnosť terasy a s pomocou iba troch klikacích spôn môže byť celá terasa nainštalovaná bez jedinej skrutky. Následne sa na tento pevný hliníkový rám umiestňuje finálny povrch z dosiek Twinson. Pri montáži strešných terás je vhodné použiť pod pätky ešte prídavné gumové podložky, ktoré ochránia strešnú krytinu.

Terasy z prakticky bezúdržbového kompozitného materiálu Twinson (Deceuninck)

Systém je recyklovateľný

Hliníková podkladová konštrukcia Twinson Click je odolná, pevná a rozmerovo stabilná. Navyše je celý systém plne recyklovateľný, čo je pre Deceuninck, zodpovedného výrobcu okenných a dverových PVC profilov a terás z materiálu Twinson, dôležité.

Systém Twinson Click je odolný, plne recyklovateľný a vhodný pre akýkoľvek typ terasy )(Deceuninck)

Viac informácií o terasách Twinson nájdete na https://twinson.com/sk-sk/https://www.chcemterasu.sk/