Tiež vám vaša nová kúpeľňa pripadá ako tá najkrajšia na svete? Tak jej fotku pošlite do súťaže Viega – kúpeľňa roka. Možno zistíte, že váš názor zdieľa aj odborná porota. Môžete vyhrať víkendový wellness pobyt pre dve osoby v tatranskom hoteli Lesná alebo značkové dizajnové župany.

Ak ste nedávno zrekonštruovali starú kúpeľňu alebo si zaobstarali úplne novú, mali by ste zbystriť. Spoločnosť Viega, popredný výrobca inštalačnej techniky, spúšťa súťaž pre všetkých majiteľov nových a zrekonštruovaných kúpeľní.

„V našej súťaži sa každý môže pochváliť svojou kúpeľňou a zahrať si nielen o titul Kúpeľňa roka, ale aj o lákavé ceny. Stačí, keď súťažiaci svoju kúpeľňu nafotia a najneskôr do 15. 11. 2020 pošlú na e-mailovú adresu: info@viega.sk. Podmienka je jediná, najmenej jedna zo zaslaných fotografií musí obsahovať predstenový systém Prevista. Odborná porota potom vyberie výhercu hlavnej ceny a desať ďalších ocenených,“ uvádza Kateřina Klimšová, marketingová manažérka spoločnosti Viega s.r.o.

Inšpiratívna Viega

Cieľom súťaže je nielen nájsť tú „naj“ kúpeľňu, ale tiež poskytnúť inšpiráciu a ukázať, aké nadčasové riešenie predstavujú predstenové systémy Prevista. „Preto budú všetky zaslané fotografie po celú dobu trvania súťaže priebežne uverejňované na facebookovom a instagramovom profile Viega SK a na webových stránkach www.viega.sk/kupelna-roka, kde sú uvedené aj podrobné pravidlá súťaže. Zároveň tu návštevníci nájdu informácie o systéme Prevista, prípadne ďalšie tipy, ako premeniť kúpeľňu v skutočne modernú a funkčnú zónu relaxácie. Chceme, aby sa tieto stránky stali jedným z hlavných zdrojov inšpirácie pred zaobstaraním kúpeľne,“ dodáva Klimšová.

Kto sa môže prihlásiť?

Súťaž je určená každému majiteľovi kúpeľne, prípadne toalety, ktorá bola v nedávnej dobe buď zrekonštruovaná, alebo úplne nanovo vybudovaná. Súťažná kúpeľňa/toaleta však musí obsahovať predstenovú techniku Prevista od spoločnosti Viega, teda niektorý z nasledujúcich typov: Prevista Dry, Prevista Dry Plus alebo Prevista Pure. Každý súťažiaci môže do súťaže poslať najviac tri fotografie, pričom minimálne jedna musí rozpoznateľne zachytávať práve systém Prevista napr. prostredníctvom ovládacej dosky Viega Visign for Style, More, Public alebo Life.

O čo sa hrá?

Všetky ceny, ktoré Viega do súťaže venovala, sa tematicky nesú v duchu vody a relaxácie. Prvou cenou je preto víkendový wellness pobyt pre dve osoby v tatranskom hoteli Lesná, ale hrá sa aj o 10 luxusných županov Calvin Klein.