Taconova Group

Vďaka zaoblenému rohu je systémová technika Taconova nezameniteľná aj opticky

Bytové odovzdávacie stanice, stanice na ohrev pitnej vody, akumulačné aj solárne stanice dodávané spoločnosťou Taconova sú premyslené systémy, ktoré sú ihneď pripravené na pripojenie, a ktoré zodpovedajú najnovším trendom systémovej techniky. Zaručujú spoľahlivú prevádzku, potrebu údržby redukujú na minimum a optimalizujú náklady na energie. Inteligentná technika, ktorá je šetrná k zdrojom, maximálna spoľahlivosť a kvalita, za ktoré švajčiarsky výrobca ručí, sa teraz výrazne odráža aj v dizajne. Stanica na ohrev pitnej vody TacoTherm Fresh Peta2 a čerpadlová skupina pre vykurovanie TacoHeat Mix sú teraz vybavené novou, štýlovou skriňou, ktorá nastavuje nové optické a funkčné štandardy vďaka premysleným detailom. Ak napríklad vymieňate staré ohrievače pitnej vody v technických miestnostiach, získate nielen technicky, ale aj vizuálne lepšie riešenie.

Zaoblený roh ako poznávací znak

Prémiová kvalita všetkých dielov, takmer žiadna údržba, flexibilita zodpovedajúca potrebám trhu a maximálna spoľahlivosť: Vďaka viacero detailov novo skonštruovaných skríň sú ich kľúčové vlastnosti viditeľné aj zvonku. Spoločnosť Taconova do modernej, elegantnej čiernej čelnej steny skrine stanice integrovala takzvaný zaoblený roh. Ten tvorí dynamickú krivku, ktorá svojimi proporciami pripomína logo spoločnosti. Navyše logo samotné je u skríň s novým dizajnom umiestnené vždy vľavo dole na čelnej stene, takže je pevnou súčasťou krytu produktu.

Praktický úchyt s madlom

Nový dizajn ponúka pridanú hodnotu aj v oblasti funkčnosti. Decentné zapustené madlo s držadlom na strane skrine uľahčuje sňatí krycieho veka. Moderný dizajn so zaobleným rohom a madlom už teraz zdobí skriňu čerpadlovej skupiny pre vykurovanie TacoHeat Mix a stanicu na ohrev čerstvej vody TacoTherm Fresh Peta2, ktorá sa v rámci dizajnovej zmeny vyrába novo z materiálu EPP, miesto doterajšieho kovového krytu. Výhodou je, že manipulácia s kompletnou stanicou je pre remeselníka ľahšie a jednoduchšie. Nový nezameniteľný dizajn sa postupne bude používať pre všetky odovzdávacie stanice Taconova.