Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

 

Teplo v interiéri a teplú vodu zabezpečujú v mnohých domácnostiach práve plynové kondenzačné kotly. U novostavieb aj pri renovácii platí, že ak kotol vhodne skombinujete so zásobníkom na prípravu teplej vody, docielite úsporu pri vykurovaní a komfort vo vašej kúpeľni.

Značka Vaillant v súčasnosti pre domácnosti ponúka niekoľko variabilných zostáv za jednotnú cenu. Tie sú zložené zo závesných kondenzačných kotlov ecoTEC plus alebo ecoTEC exclusive a zo zásobníkov teplej vody. K zostavám patrí ako bonus inteligentný komunikačný regulátor multiMATIC 700. Spolu s nimi získate aj unikátne online služby – zákaznícku online servisnú knihu s možnosťou príjmu notifikačných správ upozorňujúcich na ročné kontroly a s priamym kontaktom na vášho servisného technika. Kvalitu poskytnutých služieb tiež môžete ovplyvniť – prostredníctvom online hodnotenia výkonu servisného technika. A z akých zostáv máte na výber?

 

ecotec

Kotol ecoTEC exclusive so zásobníkom uniSTOR VIH QL 75 B.

 

1. Riešenie pre byty i domy

Inovatívne funkcie, najlepší výkon vo svojej triede, spoľahlivosť a kvalitné komponenty. Kotly z radu ecoTEC sú vybavené všetkým, čo je najlepšie pre vás, vašu peňaženku a životné prostredie. Výnimočne šetrný je závesný kondenzačný kotol ecoTEC exclusive z radu Green iQ. Je ideálny do bytov, domov aj do väčších budov. V domácnosti pomáha znížiť ročnú spotrebu energií na vykurovanie až o 10 % viac ako iné kondenzačné kotly, a to vďaka najnovšej technológii s nepretržitou optimalizáciou prevádzky. Ako všetky výrobky radu Green iQ má už vstavaný komunikačný internetový modul na diaľkové ovládanie pomocou smartfónu alebo tabletu, prípadne diaľkovú diagnostiku a správu. Kotol má energetický štítok triedy „A“ (v kombinácii s reguláciou A +). Synonymom komfortu je jeho kombinácia so závesným zásobníkom teplej vody uniSTOR VIH QL 75 B s objemom 70 litrov. Je vhodná do rodinných domov i bytových jednotiek.

 

unistor

Kotol ecoTEC plus VU a zásobník uniSTOR VIH R.

 

2. Veľké a viacgeneračné domy

Vhodným riešením do viacgeneračných domov je zostava kondenzačného kotla ecoTEC exclusive alebo kotla ecoTEC plus VU a stacionárneho zásobníka teplej vody s objemom 120 alebo 150 litrov. Ide o zásobníky uniSTOR VIH R 120 a VIH R 150 s vyššou kapacitou teplej vody. Zostava sa zvykne inštalovať do technických miestností a pivníc. Jej súčasťou je inteligentný regulátor multiMATIC 700, ktorý prispieva k vysokému tepelnému komfortu. Ku kotlu ecoTEC exclusive a stacionárnemu zásobníku dostanete aj snímač teploty vody v zásobníku, hydraulické prepojenie a estetický kryt – doplnkovú izoláciu zásobníka s vákuovým plášťom triedy A+.

 

actorstoKotol ecoTEC plus VUW a zásobník actoSTOR VIH QL 75 B.

 

3.  Zaberú minimum miesta

Závesné kondenzačné kotly ecoTEC v kombinácii s rôznymi veľkosťami zásobníkov Vaillant dokážu uspokojiť akékoľvek požiadavky domácností na dodávku teplej vody. Umožňujú dosiahnuť vysoký tepelný komfort a zároveň úsporu energie vďaka širokému modulačnému rozsahu a optimalizácii výkonu, ktorý zvyšuje tepelnú pohodu a zároveň znižuje spotrebu plynu. Veľmi praktickú zostavu tvorí kotol ecoTEC plus VUI so vstavaným 20-litrovým vysokovýkonným zásobníkom s vrstveným ukladaním teplej vody. V tomto zásobníku možno získať (vďaka vrstvenému ukladaniu) rovnaký komfort teplej vody ako v bežnom zásobníku s objemom 70 litrov. Zostavu možno umiestniť aj v malých priestoroch. Osvedčila sa do rodinných domov i bytových jednotiek a jej súčasťou je aj regulátor multiMATIC 700. Ďalšou praktickou možnosťou je kombinácia kotla ecoTEC plus VUW s prietokovým ohrevom teplej vody, 72 l zásobníkom actoSTOR VIH QL 75 B s vrstveným ukladaním teplej vody a inteligentným regulátorom multiMATIC 700.

www.vaillant.sk