Wienerberger s.r.o.

Aj tento rok majú majstri murári a pokrývači možnosť absolvovať Wienerberger Akadémiu a získať certifikát pre prácu s tehlovým systémom Porotherm a so strešným systémom Tondach, s platnosťou až tri roky.

Realizačné spoločnosti a individuálni majstri sa môžu zapojiť do vzdelávacieho programu Wienerberger Akadémia 2020. Pre murárov sú určené odborné školenia pre prácu s tehlovým systémom Porotherm a pokrývači si zdokonalia zručnosti so strešným systémom Tondach.

Dvojdňové školenie ponúka dostatočný priestor pre zdieľanie aktuálnych teoretických poznatkov, ako aj na prehĺbenie praktických zručností. Všetky školenia sa konajú v zmodernizovanom školiacom centre Wienerberger v Stupave. Súčasťou programu je aj neformálny spoločenský večer.

Prihláste sa včas

Kapacita každého termínu je obmedzená na 22 osôb. „Úzky okruh účastníkov nám umožňuje bližší kontakt s realizátormi. Tento individuálny prístup ponúka dostatok času na diskusiu o konkrétnych riešeniach problémov, s ktorými sa v praxi môžu stretnúť,“ hovorí Ing. Gabriel Szöllösi, produktový manažér značky Porotherm.

Po absolvovaní školenia bude účastníkom vystavený certifikát s platnosťou 3 roky. Certifikát je pre koncových zákazníkov zárukou, že sa na prácu realizátorov, ktorí absolvovali Wienerberger Akadémiu, môžu v plnej miere spoľahnúť.

Pre skúsených realizátorov aj nováčikov

Účastníci Wienerberger akadémie 2019 si školenie pochvaľovali. Okrem noviniek v sortimente výrobkov Porotherm a Tondach sa kládol dôraz na prehĺbenie praktických zručností. „So školením boli spokojní začínajúci pokrývači, ako aj ostrieľaní profesionáli. Pod dohľadom školiteľa si na pripravených modeloch striech vyskúšali správne rozpočítanie latovania, aplikáciu podstrešnej fólie i riešenie dôležitých detailov strechy,“ hovorí Peter Šebeňa, produktový manažér značky Tondach.

Pre veľký záujem sa termíny rýchlo zapĺňajú. Využite preto poslednú šancu a prihláste sa na niektorý z nižšie uvedených termínov.

Voľné termíny školení „Staň sa murárskym majstrom“

05.02. – 06.02.2020 pre južné Slovensko

26.02. – 27.02.2020 pre východné Slovensko

04.03. – 05.03.2020 pre celé Slovensko

Miesto školení: školiace stredisko Wienerberger v Stupave

Registrujte sa online: http://bit.ly/murariwst

Voľné termíny školení „Staň sa pokrývačským majstrom“

24.02. – 25.02.2020 pre južné Slovensko

02.03. – 03.03.2020 pre celé Slovensko

Miesto školení: školiace stredisko Wienerberger v Stupave

Registrujte sa online: http://bit.ly/pokryvaciwst