Na 8. medzinárodnej konferencii Správa budov 2019 sa aj toho roku odovzdávalo ocenenie ,,FIRMA ROKA” za časopis Plynár – Vodár – Kúrenár + Klimatizácia si cenu od Vydavateľstva odborných časopisov prevzala spoločnosť FV-Plast, a. s. Ocenenie v mene spoločnosti prevzal Ing. David Behner.

Spoločnosť FV-Plast, a. s. bola založená už v roku 1990, od kedy sa zameriava na výrobu trubiek, tvaroviek a armatúr, ktoré slúžia pre inštaláciu studenej a teplej vody, podlahového a ústredného kúrenia. Okrem výroby sa firma zaoberá aj výskumom a vývojom plastových systémov. Prioritou je kvalita a samozrejme s tým prepojená spokojnosť zákazníkov. Vraví sa, že mladí ľudia sú našou budúcnosťou. Túto skutočnosť si uvedomuje aj FV-Plast, a. s., a preto investuje do vzdelávania vysokoškolských študentov. Výrobné technológie spoločnosti pochádzajú z výsledkov jej vlastného výskumu a vývoja. Výroba je neustále zdokonaľovaná a vyvíjaná za pomoci najnovších poznatkov.

Spoločnosti FV-Plast, a. s. ďakujeme za spoluprácu s Vydavateľstvom odborných časopisov a taktiež za to, že našim čitateľom prinášajú kvalitné výrobky a služby, že sa vybrali smerom neustáleho skvalitňovania služieb. Blahoželáme, je nám cťou s vami spolupracovať.

Spracovala: Ing. Simona Varechová