Immergas Europe s.r.o.

Spoločnosť Immergas Europe prichádza na trh s novým produktom Victrix Zeus Superior 25 a 35. Je to nový produkt, ktorý nahrádza už dobre známy kotol Victrix Zeus Superior ErP.

Inovovaný kondenzačný kotol Victrix Zeus Superior má nový dizajn, High-tech technológiu elektronickej dosky, vysoký hydraulický výkon a zabezpečuje dostatočný komfort teplej úžitkovej vody vďaka zabudovanému 54 litrovému antikorovému zásobníku TÚV.

Táto séria ponúka kotly v dvoch výkonoch 25 a 35 kW, so širokou škálou modulácie výkonu – od 10% do 100%. Vysokú účinnosť podporuje čerpadlo s nízkou spotrebou a kondenzačný modul s jedinou špirálou, charakteristickou zvýšeným prietokom, čo znižuje riziko jeho upchatia.

Kotol Victirx Zeus Superior je z hľadiska ekológie zaradený do tiredy 6 (najlepšia trieda z hľadiska znižovania škodlivých emisií CO a NOx). Štandardne zabudovaná klapka odvodu spalín umožňuje inštaláciu kotla do spoločných komínových systémov pod pozitívnym pretlakom.

Posledná generácia elektronickej dosky kotla umožňuje správu až 3 vykurovacích zón priamo z ovládacieho panela kotla. Ovládacími prvkami sú jednoduché otočné prvky a podsvietené „dotykové“ tlačidlá. Všetky informácie prehľadne zobrazuje podsvietený displej.

Victrix Zeus Superior je dodávaný len s jediným kódom, pretože dokáže pracovať rovnako so zemným plynom (metán), LPG alebo propánom. Hydraulické pripojenia sú totožné s predchádzajúcimi typmi a pripojovacia sada je dodávaná štandardne ako podpora pre jednoduchú inštaláciu pri výmene kotla.

94% sezónna efektivita a energetická trieda A+

Tento nový kotol môže dosiahnuť vyššiu energetickú triedu 2x A+ v kombinácii s pokročilými termoreguláciami Immergas, akými sú Smartech Plus alebo CARV2vonkajšia sonda.

Victrix Zeus Superior je dodávaný s primárnym výmenníkom tepla vyrobeným z nehrdzavejúcej ocele a jednotrubkovej špirály. Samotná antikorová špirála rovnakého priemeru trubky, umožňuje dokonale vyvážiť hydraulický okruh, vďaka výraznému zníženiu hydraulických strát. Veľký prierez trubky špirály, obmedzuje usadzovanie nečistôt, čím sa znižuje riziko upchatia systému v prípade nečistej vody. Je vhodný na výmenu starých kotlov.

Zabudovaný antikorový zásobník TÚV s objemom 54 l je vybavený novým typom izolácie pre minimalizovanie jeho tepelných strát a štandardne zabudovaný priamo v kotli.

Stupeň elektrického krytia kotla je IPX5D.

Nový dizajn a Hi-tech elektronika

Vybavený krycími dvierkami ovládacieho panela , podsvietenými dotykovými tlačidlami a jednoduchými otočnými gombíkmi pre ovládanie kotla. Displej je podsvietený a ľahko čitateľný, dotykové tlačidlá reagujú veľmi citlivo, čo zodpovedá produktu vysokej kvality.

Elektronická doska je vybavená akustickým signálom s kontrolnými zvukmi, ktoré si užívateľ sám nastaví na tlačidlá. High-tech elektronika poskytuje množstvo nových funkcií, ako napríklad možnosť spravovať 3 zóny priamo z ovládacieho panela kotla, alebo pohodlne nastaviť 4 komfortné časové pásma a 4 programy na plánovanie kúrenia a ohrevu TÚV.

Pre správne a optimálne navrhnutie celého systému, kontaktujte našich odborných partnerov z predajnej, inštalačnej alebo servisnej siete IMMERGAS na web stránke www.immergas.sk/koncovy-zakaznik/, príp. priamo našich regionálnych OZ z obchodného oddelenia.

IMMERGAS Europe, s.r.o., prevádzka Trenčín, Zlatovská 2195/35, 91105 Trenčín, tel.: 0850 003 850, immergas@immergas.sk, www.immergas.sk