Wolf Slovenská republika, s.r.o.

WOLF vstupuje do jesennej sezóny so zaujímavými novinkami na rok 2020. ČI už ide o maximálne výkonný kotol CGB-2 s výkonmi 38 a 55 kW, o extrémne tiché monoblokové tepelné čerpadlo alebo o najvýkonnejšiu vetraciu jednotku WOLF všetkých čias! WOLF je expert na vnútorné prostredie.

Kotol CGB-2 – 38/55 – Čas na nový štandard

Zaujímavou novinkou je plynový kondenzačný kotol WOLF CGB-2, ktorý má 2 varianty prevedenia: 38 kW a 55 kW. Toto zariadenie bolo vyvinuté špeciálne pre dlhodobú prevádzku s minimálnym opotrebovaním materiálu aj pri vysokom tepelnom zaťažení.

WOLF CGB-2 38/55 je spoľahlivý pracant. Má o 10 % vyšší výkon a modulačný rozsah až do 15 % nominálnej produkcie. Hydraulické spojenia sú plne kompatibilné s predchádzajúcimi modelmi. Odnímateľný kryt puzdra a plná prístupnosť z prednej strany kotla vytvára ideálny prístup pre údržbu a servis. Tesnenia WOLF CGB-2 nevyžadujú silikónové mazivo, preto je jeho údržba je rovnako čistá ako prevádzka. Riadiaci systém Wolf WRS-2 s ovládacou jednotkou BM-2 umožňuje jeho prepojenie nielen s novými, ale aj s predchádzajúcimi produktmi WOLF a zapojenie do kaskády až 5 kotlov! Využitie – pre veľké rodinné domy, vily alebo bytové domy.

Tepelné čerpadlo WOLF CHA Monoblock – Tiché ako let sovy

V každej tretej novostavbe je dnes nainštalované tepelné čerpadlo. WOLF tento trend pozorne sleduje: Preto bol vyvinutý robustný prémiový produkt, ktorý je špeciálne navrhnutý pre ľahkú inštaláciu a obzvlášť bezpečnú a ekonomickú dlhodobú prevádzku.

Novinka roka 2020, WOLF CHA-Monoblock, efektívne a premyslené tepelné čerpadlo má minimálnu hlučnosť prevádzky 35 dB – pomaly sa otáčajúci ventilátor, ktorého lopatky majú konštrukciu ako krídla sovy a geometria riadenia, ako aj zabudovanie komponentov do jadra EPP absorbujúceho hluk zabezpečujú jeho dokonale tichý chod. CHA-Monoblock má veľmi nízke prevádzkové náklady a možnosť využitia elektriny aj z fotovoltaického systému. Umožňuje vykurovanie aj chladenie objektov – v kombinácii s plošnými sálavými systémami. Na chladenie využíva prírodné chladivo R290 – šetrné k životnému prostrediu. V zostave so zásobníkom zaberie vnútorná jednotka iba 1 m2 a môžete ho ovládať prostredníctvom jednotného systému regulácie cez modul BM-2.

Vetranie s rekuperáciou CWL-2 Excellent – Úspešný príbeh pokračuje

Riadené vetranie obytných priestorov je v súčasnosti štandardom iba v nových rodinných domoch alebo vo väčších objektoch. Avšak je možné si ho môžete zabezpečiť aj pre domy alebo byty, ktoré už nejaký ten čas stoja.

Najtichšia vetracia jednotka WOLF v atraktívnom dizajne prináša výkony 325 a 400 m3/h s rekuperáciou tepla až 99 %. Obtok pre nočné chladenie, integrovaný predohrev, automatická protimrazová regulácia a úspornejšie, tichšie ventilátory s konštantným prietokom sú súčasťou zariadenia. WOLF CWL-2 Excellent má minimálne nároky na spotrebu energií a veľmi jednoduchú údržbu. Ako všetky zariadenia WOLF aj toto môžete ovládať jednotným systémom regulácie cez modul BM-2.

Termostat RM-2 – Dotykový ovládací modul

Nový termostat na riadenie zdrojov tepla aj vetrania WOLF má prehľadný dotykový displej s intuitívnym ovládaním, individuálne konfigurovateľné programy, ktoré umožňujú ovládanie všetkých funkcií – vykurovanie, príprava teplej vody, vetrania (a iných: prázdninový režim, zámok tlačidiel, chybové hlásenia, indikátor výmeny filtrov vetracej jednotky), jednoduchú inštaláciu a rýchle pripojenie ku všetkým zariadeniam WOLF. Je možné ho integrovať do systému WOLF SmartHome.

WOLF je komplexný dodávateľ vykurovacej a vetracej techniky a vzduchotechniky. Neposkytujeme len produkty, ale pripravujeme zaujímavé komplexné riešenia pre tieto oblasti a navrhujeme riešenia na mieru pre jednotlivých zákazníkov kombináciou produktov WOLF tak, aby bol ich výkon optimalizovaný a zákazníkovi prinášali maximálny komfort. K plynovým kondenzačným kotlom, tepelným čerpadlám a vetracím systémom navyše poskytujeme 5-ročnú záruku WOLF bez dodatočných podmienok.

Kompletné informácie o našich produktoch a službách nájdete na www.slovensko.wolf.eu a sledovať nás môžete aj na sociálnych sieťach. WOLF je expert na vnútorné prostredie.