Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Stačí len pár kliknutí na smartfón. A prídete domov z práce do vyhriateho bytu či domu. Tepelný komfort si rýchlo a ľahko nastavíte dokonca aj počas ležania na gauči.

Značka Vaillant predstavuje nové regulátory pre ovládanie vykurovania, chladenia a prípravy teplej vody. V kombinácii s internetovým modulom sensoNET používateľom umožnia ľahký prístup ku všetkým hlavným riadiacim funkciám cez bezplatnú aplikáciu sensoAPP v smartfóne či tablete.

Flexibilné riešenie

So smart regulátorom sensoCOMFORT získajú domácnosti systémové ovládanie pripravené na budúcnosť. Tento systémový ekvitermický regulátor dokáže riadiť až deväť zmiešaných vykurovacích okruhov, a teda aj zložitejších systémov kúrenia, hybridných a s obnoviteľnými zdrojmi. Ide napríklad o tepelné čerpadlo, solárny systém, ale aj kondenzačný kotol, dva až sedem kotlov v kaskáde či centrálne riadené vetranie s rekuperáciou. Rýchlu navigáciu a nastavenie umožňuje jasná štruktúra menu, prispôsobenie vykurovacieho systému pomocou funkcie asistent inštalácie či prítomná nápoveda.

Spolu s aplikáciou sensoAPP v smartfóne či tablete sa dá riadiť vykurovanie odkiaľkoľvek pomocou wifi pripojenia. Dajú sa nastaviť presné teploty, definovať časové intervaly a používať ďalšie špeciálne funkcie. Vďaka novému displeju s vysokým rozlíšením a 3,5 palcovou obrazovkou bude obsluha vykurovania pohodlnejšia než kedykoľvek predtým.

Systémový regulátor sensoCOMFORT

Izbový regulátor sensoHOME

Len pre jeden okruh

Riešením pre byty a domy, ktoré majú iba jeden vykurovací okruh je sensoHOME. Ide o izbový regulátor ideálny pre kondenzačný kotol. Pri jeho výrobe sa používajú vysokokvalitné materiály, aby sa k modernému vzhľadu dodala aj trvácnosť.

Zaujímavosťou je, že prvá konfigurácia regulátora nebude trvať dlhšie ako dve minúty. Asistent inštalácie sensoHOME prevedie používateľa jednoduchou úvodnou inštaláciou. Všetko, čo treba urobiť, je odpovedať na niekoľko jednoduchých otázok o svojom správaní v súvislosti s vykurovaním. Jasná štruktúra ponuky, zrozumiteľný text a tlačidlo pre nápovedu zaručujú pochopenie a ľahšiu prácu s regulátorom.

www.vaillant.sk