Komfortné a flexibilné riešenie na mieru

Sprchové žľaby Viega Advantix predstavujú moderné, elegantné a nadčasové riešenie pre každú kúpeľňu. Celý systém funguje v podstate ako flexibilná stavebnica, ktorú si môžu zákazníci poskladať presne podľa svojich potrieb a na mieru konkrétnej kúpeľne. Advantix však vychádza v ústrety aj tým zákazníkom, ktorí nevyhľadávajú len individuálne riešenie, ale záleží im aj na komfortnom nákupe.

 

Pre tieto prípady ponúka Viega novo možnosť zakúpenia sprchovej zostavy, ktorá je už skompletizovaná. Vďaka tomu sa zákazník nemusí obávať, že pri nákupe zabudne zaobstarať nejaký dôležitý diel, ktorý bude následne dokupovať. S praktickou zostavou Advantix získa všetko potrebné v jednom balení, pod jedným objednávacím číslom a s istotou, že má pre montáž žľabu všetky potrebné komponenty.

 

setviega

Pri objednaní zostavy dostane zákazník všetko potrebné k inštalácii v jednom balení. (foto: Viega)

 

Tieto praktické zostavy sú k dostaniu v dvoch vyhotoveniach. S roštom ER10, ktorý sa vyrába z kvalitnej ocele v lesklej úprave (model 4983.10) alebo s roštom ER13 (model 4983.20). Ten je určený pre všetkých zákazníkov, ktorí chcú mať žľab v kúpeľni priznaný len v minimálnej miere. Do roštu sa rovno vsadí dlažba alebo prírodný kameň, ktorý si zákazník zvolil pre obklad v kúpeľni. Voda potom odteká len úzkymi štrbinkami medzi dlažbou a žľab tak do kúpeľne dokonale opticky zapadne.

 

kupekna

Sprchové žľaby Advantix presviedčajú svojím prvotriednym technickým riešením. (foto: Viega)

 

Výhodou zostav Advantix je teda nielen to, že zákazník získa riešenie na mieru v jednom kompletnom balení, ale aj priaznivá obstarávacia cena. Pre viac informácií o produkte navštívte stránku viega.cz/advantix alebo kontaktujte Viega team či svojho predajcu.