VELUX SLOVENSKO spol. s r.o.

S teplejšími dňami sa prebúdza príroda, ale tiež otravné komáre, ktoré nám narúšajú pohodu letných večerov a pokojný spánok. Doma proti nim máme jedinú 100 % ochranu – sieť proti hmyzu na okne. Spoločnosť VELUX prichádza tento rok s novým dizajnom siete proti hmyzu, ktorá je takmer neviditeľná. Nová sieť má biely rám s tenkými profilmi a subtílnym horným puzdrom, takže si môžete súčasne užívať čerstvý vzduch bez komárov aj iného hmyzu a nerušený výhľad.

Keď nás komáre prebudia, robia všetko pre to, aby nám zabránili užívať si pekné počasie a zaslúžený odpočinok. Najjednoduchší spôsob ochrany je zaobstarať si siete proti hmyzu. Preto spoločnosť VELUX vytvorila novú a takmer neviditeľnú sieť proti hmyzu. Umožní vám otvoriť strešné okno a užívať si krásne leto s vedomím, že sa dovnútra môže dostať iba denné svetlo a čerstvý vzduch.

Diskrétny a elegantný dizajn

Nová sieť proti hmyzu má moderný biely vzhľad, ktorý dokonale ladí so strešnými oknami VELUX. Keď sieť práve nepoužívate, zostáva nenápadne zrolovaná v subtílnom hornom puzdre. Elegantné štíhle profily vizuálne splývajú s ostením, čo robí sieť takmer neviditeľnou. Priehľadná tkanina nijako nenarúša výhľad, je odolná voči vetru a má dlhú životnosť.

Pretože nie je upevnená na okne, ale na vnútornom ostení, môže sa nová sieť proti hmyzu kombinovať so všetkými interiérovými roletami a žalúziami VELUX. Aj tie sú teraz k dispozícii s bielymi bočnými lištami, aby sa dokonale prispôsobili bielym bezúdržbovým strešným oknám VELUX. Samozrejme, sieť proti hmyzu je možné kombinovať aj s vonkajším tienením, ktoré v lete bráni prehrievaniu interiéru.

„Sieť proti hmyzu VELUX dokonale chráni domov pred komármi, muchami a ďalším hmyzom, bez toho, aby prekážala vo výhľade. Výborne sa uplatní v kuchyniach, spálňach a najmä detských izbách, pretože sú to práve deti, ktorým bodnutie hmyzom môže spôsobiť väčšiu bolesť. Je to ideálne riešenie pre zákazníkov, ktorí si chcú počas celého roka užívať čerstvý vzduch a inklinujú k modernému dizajnu interiéru,“ hovorí Jakub Mrázek, produktový špecialista spoločnosti VELUX.

Ľahko sa inštaluje a používa

Nová sieť proti hmyzu VELUX má i nový spôsob montáže – a ten je tak jednoduchý, že si doma sieť bez problémov nainštalujete aj sami. Siete proti hmyzu sa montujú na vnútorné ostenie strešných okien, nie priamo na okenný rám. Pri objednávaní preto stačí zmerať šírku a výšku okenného otvoru na vnútornej stene a nájsť výrobok správnej veľkosti.

Aj ovládanie je veľmi jednoduché. Sieť proti hmyzu VELUX vyťahujete a sťahujete ručne pomocou ovládacej lišty, pričom bočné lišty zaisťujú plynulý chod. Pokiaľ je strešné okno príliš vysoko a nedočiahnete na horné puzdro, v ktorom je sieť zrolovaná, pomôže vám ovládacia tyč.

Sieť proti hmyzu si môžete zakúpiť prostredníctvom internetového obchodu VELUX a bude vám doručená priamo domov. Ceny a technické špecifikácie nájdete na www.velux.sk.