MB Crusher pretrváva a je stále bezkonkurenčná. Neopúsťa zákazníkov  a pracuje i s novšími modelmi. Prečítajte si svedetstvá zo Starého kontinentu.

 

V dnešnom svete orientovanom na vývoj nových strojov, ktoré robia existujúci model hneď i zastaralý, existuje i výnimka, ktorá je spojená so spoľahlivosťou, inováciou a nákladmi. „Naši zamestnanci, mi sami hovoria, že majú zákazníkov, ktorí  pracujú už desiatky rokov, s našimi výrobkami, hovorí Diego Azzolin, výrobný riaditeľ firmy MB Crusher, –  je to pre nás veľký kompliment, pretože toto je v podstate náš cieľ, ktorý sme chceli dosiahnuť a hlavne investícia realizovaná do našich produktov je naďalej zisková „.

 

stroje

 

Potvrdzujú to samotné firmy z odboru: prehovoria 3 zákaznici firmy MB Crusher.

 

Drvenie dolomitickej horniny v  Polhov Gradec nie je jednoduché, hlavne keď sa pracuje s drviacou lyžicou  MB na všetkých projektoch v celom údolí.  Prvým prípadom je lom 30 kilometrov od Ľubľany, kde drviaca lyžica BF120.4 neúnavne  pracuje už viac ako 10 rokov: slovinská spoločnosť s uspokojením konštatuje, že jediná údržbová intervencia bola výmena remeňov, čo je operácia, ktorú strojník ľahko vykoná na mieste, bez toho, aby museli zasiahnuť pracovníci zo servisného strediska.

 

V Nemecku, ďaľším príkladom, je úspešná spoločnosť z Bavorska, ktorá pracuje v odbore zemných a výkových prác a demolícií, kúpili  drviacu lyžicu BF70.2  v roku 2011. Spokojní s výberom, v roku 2012 sa rozhodli rozšíriť svoju oblasť činnosti a kúpiť triediaci kôš MB-S14 s dvoma rozmermi ôk: jedna na spracovanie pôdy a druhá na pretriedenie  sutiny. Vzhľadom na viac ako pozitívne výsledky v roku 2017 spoločnosť rozšírila svoju flotilu strojov  tiež i o novú generáciu  drviacich lyžíc  BF70.2 S4. Venuje sa naďalej demolácii a recyklácii betónu, muriva a sutín. “ Tri generácie drviacich lyžic perfektne spolu pracujú  – hovori Bavorská spoločnosť – sú hlavnými predstaviteľmi nášho vývoja smerom k novým pracovným príležitostiam a ziskovosti. ”

 

Daľším svedectvom je talianska firma General Scavi e Trasporti di Verona. Príbeh začína v roku 2007, kedy spoločnosť kúpila svoju prvú drviu lyžicu MB Crusher BF90.3 pre práce s objemovou redukciou. V roku 2009, keď zaviedli nové kolesové rýpadlá do flotily, spoločnosť Verona si vybrala drviacu lyžicu MB Crusher  BF70.2. Z hľadiska robustnosti a produktivity sa nič nezmenilo – hovorí  firma General Scavi e Trasporti – z týchto hľadísk BF70.2 s nami pracuje už 7 rokov, drví bez problému, obzvlášť odolné betónové bloky a zmiešaný materiál a je stále absolútne spoľahlivá.

 

mb cruser2

 

Od prvej patentovanej drviacej lyžice, MB Crusher zmenila víziu stavenísk: z pracoviska „preprava“ do nezávislého operačného centra s vysokým výkonom a ziskovosťou.  Hodnota tejto historickej zmeny? Všetky stroje: jednotky MB Crusher sú navrhnuté tak, aby boli na staveniskách pre spoločnosti s presným cieľom optimalizovať prácu, rozšíriť ponuku, skrátiť čas.

A kedy bude nový model? Výrobný riaditeľ MB Crusher nemá pochýb: “ Naším cieľom je vyrábať stroje, ktoré v priebehu času trvajú, a to tak dlho, ako je to možné, s nezmenenou výrobnou kapacitou.  Naša flotila strojov a príslušenstva sa neustále zlepšuje, ale s hrdosťou môžeme povedať, že takmer všetky sú v plnom nasadení a  stále v činnosti. „Nový výrobok“ nie je vytvorený na to, aby nahradil ten „starý“, ale aby ho podporoval a reagoval ešte lepšie a víťazne pre potreby zákazníkov a trhu. „

Každý výrobok firmy MB Crusher je navrhnutý na technickej úrovni a podľa parametrov, aby bol spoľahlivý a trvanlivý, taktiež aby okamžite začal pracovať a vyžadoval si len jednoduchú údržbu. K „historickým“ produktom, ktoré sa stále používajú, MB Crusher pridala nové produkty, ako sú triediace koše, drapáky a frézy, najnovšie a pokročilejšie modely, ktoré ponúkajú zákazníkom možnosť rozšíriť svoje nové pracovné príležitosti.

“ Radi by sme zdôraznili, že naše výrobky sa rozrástli s históriou našich zákazníkov – dodáva Diego Azzolin – pretože boli navrhnuté tak, aby boli konkurencieschopné, taktiež dáme: dôveru, asistenciu a poradenstvo 24 hodín denne, každý deň, po celom svete „.

 

Popis

V Slovinsku, drviaca lyžica  MB Crusher BF120.4 pracuje v Ľubľane už viac ako 10 rokov: v tejto chvíli nejde na “žiadny dôchodok” stále pracuje v plnom nasadení.

 

V Nemecku dokonale existujú tri generácie jednotiek MB Crusher a sú hlavnými predstaviteľmi vývoja smerom k novým pracovným príležitostiam a ziskovosti úspešnej bavárskej spoločnosti z odboru búracích a zemných prác.”

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=i5n7FKxldKM

 

V Taliansku, vo Verone, drviaca lyžica  MB Crusher BF70.2 okamžite vstúpila do výrobného cyklu a pracuje už 7 rokov,  bez problémov, obzvlášť drví betόnové bloky.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=54&v=m6E_pme_L1g