Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

 

Novú dimenziu pohodlia môžete vo vašom dome či byte odštartovať nielen výmenou gauča, ale aj starého kotla za nový. Tie najmodernejšie prekvapia takmer o tretinu nižšími prevádzkovými nákladmi či možnosťou nastavenia cez smartfón, tablet a Wi-Fi.

Zmestia sa do malého výklenku na chodbe či pod schodisko, hodia sa dokonca aj na miesta, ako je kuchyňa či kúpeľňa. A hoci majú malé rozmery, vedia zásadne ovplyvniť kvalitu života v domácnosti počas celého roka. Reč je o závesných kondenzačných kotloch Vaillant ecoTEC, ktoré dokážu vytvárať flexibilné riešenia šité doslova na mieru každej domácnosti.

 

ecotec

Kotol ecoTEC plus

Obľúbené do bytu i domu

Úsporne vyhrejú interiér a pripravia aj dostatok teplej vody. Ich výhodou sú dve špeciálne funkcie (Aqua-Power-Plus a Aqua-Condens-System), vďaka ktorým aj počas ohrevu teplej vody zostáva prevádzka kotlov ekonomická a so značnými úsporami prevádzkových nákladov. Ide o kotly ecoTEC pro, vhodné pre bytové jednotky a menšie rodinné domy. Pozitívnu zmenu v domácnosti však môžete docieliť aj s kondenzačnými kotlami ecoTEC plus vhodnými takmer pre všetky typy rodinných domov. Výsledkom bude 15 % úspora nákladov na vykurovanie (v porovnaní s nekondenzačnými kotlami) a 50 % úspora nákladov na elektrinu (vďaka vysokoúčinnému čerpadlu). Tieto kotly sú vybavené všetkým, čo si od inteligentných technológií môžete želať. Do domácností prinášajú komfort a zároveň úsporu (vďaka širokému modulačnému rozsahu a optimalizácii výkonu). Pracujú v optimálnom spaľovacom režime, majú plynulú reguláciu výkonu a dlhú životnosť.

 

kabaty

Kotol ecoTEC pro

 

Trend: Smart regulátory

Pokiaľ ide o trendy, teplo doma si môžete nastaviť oveľa pohodlnejšie, než kedykoľvek predtým. A dokonca aj vtedy, ak ste práve na cestách či v práci. Ľahké, rýchle a pohodlné ovládanie vykurovania z ľubovoľného miesta umožňujú smart regulátory, ako ekvitermický regulátor multiMATIC 700 (s komunikačným modulom VR 920), alebo regulátor eRELAX. Aplikácia oboch regulátorov je dostupná zadarmo a jej obsluha je intuitívna. Pokiaľ ide o eRelax, je to samo-učiace sa zariadenie s minimalistickým dizajnom. S ním si naprogramujete svoj komfort prostredníctvom aplikácie a vďaka inteligentným časovým programom zároveň ušetríte energiu. A ak nemáte smartfón akurát po ruke, požadovanú izbovú teplotu si môžete nastaviť aj manuálne – priamo na regulátore.

 

stolicky

Kotol ecoTEC exclusive

 

Výnimočne šetrné zariadenia

Ak hľadáte výnimočné riešenie, v maximálnej miere zamerané na budúcnosť, máme pre vás zaujímavý tip. Prémiovými produktami sú závesné kondenzačné kotly ecoTEC exclusive s označením Green iQ. Získali renomované ocenenie Red Dot Design Award 2015 za vysokú úroveň inovácie, funkčnosti, ergonómie, s ohľadom na ekológiu. Produkujú nižšie emisie a v konečnom dôsledku ušetríte plyn, elektrinu a súčasne ochránite životné prostredie. Pochváliť sa môžu najvyššou energetickou účinnosťou (energetický štítok triedy A) a komfortným ovládaním na diaľku cez smartfón, tablet a aplikáciu (vďaka integrovanému komunikačnému modulu). Sú flexibilné, automaticky sa prispôsobia všetkým druhom plynu, umožňujú aj vykurovanie 100 % bioplynom. V domácnosti pomáhajú znížiť ročnú spotrebu energií na vykurovanie viac, než iné kondenzačné kotly, vďaka inteligentnému prevádzkovému režimu Green iQ a najnovšej kondenzačnej technológii s nepretržitou optimalizáciou prevádzky. www.vaillant.sk

 

smartrelax

 Smart regulátor eRELAX