Servis čistiacich utierok odteraz aj v Anglicku

MEWA pokračuje v rozširovaní svojho vedúceho postavenia na trhu v Európe. Poskytovateľ textilných služieb ponúka svoj servis čistiacich utierok odteraz aj v Anglicku. Novinkou je aj predajná stratégia pre britský trh. Po prvýkrát si môžu zákazníci objednať čistiace utierky na internete.

MEWA ponúka svoj servis čistiacich utierok odteraz aj v Anglicku. Nové sídlo podniku sa nachádza v Birminghame. Poskytovateľ textilných služieb je teda aktívny už v 21 európskych krajinách. „Vstup na trh v Anglicku pre MEWA znamená veľa,“ hovorí Elena Holanová  konateľka MEWA Textil-Service SR s.r.o.. „Na jednej strane stále pokračujeme v raste a budujeme si úlohu lídra v brandži. Na druhej strane podnikáme nové kroky v oblasti digitalizácie. Vytvárame digitálne služby, aby sme mohli svojim zákazníkom ponúknuť pridanú hodnotu.“

Po prvýkrát si môžu zákazníci požadované čistiace utierky objednať v online shope (www.mewa.co.uk). Pri výbere a objednávaní produktov pomáha zákazníkom navigátor „the cloth finder“. S ním sa dá ľahko zistiť, ktoré čistiace utierky budú tie pravé. Online nástroj položí niekoľko otázok o type nečistôt a požadovaného čistiaceho výkonu. Navrhnuté služby si potom možno rovno rezervovať.

Internetový obchod je k dispozícii zatiaľ len v Anglicku. V priebehu roka sa plánuje zavedenie podobného online shopu aj v Španielsku a Maďarsku.

2,7 milióna ľudí čistí stroje a zariadenia v podniku utierkami MEWA. Odteraz je servis k dispozícii aj v Anglicku.
(Foto: MEWA)