Absorpčná podložka MULTITEX od spoločnosti MEWA absorbuje až 3 litre oleja

 

Absorpčná podložka MULTITEX od spoločnosti MEWA je flexibilným riešením na ochranu veľkých a malých plôch od nečistôt a kvapalín. Sacia schopnosť absorpčnej podložky sa mnohonásobne osvedčila v autodielni, ako aj v priemyselnej výrobe. Nízka hmotnosť v tvare uteráka – hmotnosť 600 gramov a veľkosť 60 x 90 centimetrov – je vhodná do najužších priestorov a je vždy poruke. Absorpčná podložka dokáže absorbovať až tri litre kvapaliny. Sacie jadro vo vnútri podložky absorbuje motorové a prevodové oleje, rozpúšťadlá, chladiace mazivá a lúhy. Podlahy tak zostanú nadlho suché a čisté. Preto slúži ako perfektná podložka pri opravárenských a údržbárskych prácach alebo v citlivých oblastiach strojov a zariadení. Vďaka ekologickému systému textilného manažmentu MEWA sa môžu absorpčné podložky použiť nielen jedenkrát, ale viackrát počas „života absorpčnej podložky“. Ak sa musia pokryť väčšie plochy, môžu sa vedľa seba položiť viaceré absorpčné podložky a tak spoľahlivo pokryjú požadovanú plochu. Takto chráni silná netkaná textília podľa potreby stroje, pracovisko a podlahu.

 

podlozka mewa

Absorpčná podložka MULTITEX s hmotnosťou 600 gramov a veľkosťou 60 x 90 centimetrov je vhodná do najužších priestorov a vždy je rýchlo poruke.

 

Ďalšia výhoda absorpčnej podložky MULTITEX: Nie je odpadom v zmysle zákona o odpadoch. Absorpčné podložky sa nekupujú, ale ponúkajú sa ako kompletný servis. Absorpčné podložky sa bezpečne uschovajú až do ich vyzdvihnutia v bezpečnostných kontajneroch SaCon vyvinutých firmou MEWA. V dohodnutých intervaloch sa absorpčné podložky vyzdvihnú, ekologicky vyčistia, v prípade potreby vymenia a znova dodajú. Výmenným systémom ponúka MEWA cenovo výhodný spôsob ako v závislosti od potreby znižovať odpad a ušetriť náklady na likvidáciu.

 

mewa podlozka

Flexibilné riešenie na ochranu veľkých a malých plôch pred znečistením a kvapalinami s obsahom nebezpečných látok je absorpčná podložka MULTITEX od spoločnosti MEWA.