Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

Zoznámte sa s najnovšou kondenzačnou technológiou pre optimálny energetický výnos. Spoznajte zariadenia s najmodernejším dizajnom a flexibilnými možnosťami zapojenia. Prinášajú komfort na najvyššej úrovni a šetria veľmi sofistikovane.

To všetko sú vlastnosti inovovaných plynových kondenzačných kotlov značky Vaillant, ktoré sú mimoriadne energeticky úsporné. Bez ohľadu na to, či ide o výmenu starého kotla alebo o novostavbu, tieto zariadenia sú investíciou do budúcnosti. Už teraz spĺňajú požiadavky, ktoré budú v nadchádzajúcich rokoch kladené na kondenzačné kotly. Ich srdcom je inteligentné riadenie spaľovania IoniDetect, s ktorým automaticky detegujú rôzne druhy či vlastnosti plynu. Na základe toho sa ich spaľovací systém sám optimalizuje. Táto technológia je maximálne orientovaná na budúcnosť, kedy môže dochádzať k zmene zloženia dodávaného plynu.

Inovovaný kotol ecoTEC exclusive

Orientovaný na budúcnosť

Na vykurovanie rodinných domov, bytových jednotiek či iných nehnuteľností je vhodný závesný plynový kotol ecoTEC exclusive      (20 a 25 kW). Na prvý pohľad upúta najmä moderným plochým dizajnom, ponúka však aj viaceré technologické vylepšenia. Umožňuje dosiahnuť väčšiu úsporu než iné kotly tohto druhu. Spĺňa najvyššie nároky na smart pripojenie i trvalo udržateľné technológie. Tvorí ho 85 % recyklovateľných materiálov, vďaka čomu má označenie Green iQ. V domácnostiach zabezpečí efektívne vykurovanie aj komfort s teplou vodou (v zostave so závesným alebo stacionárnym zásobníkom teplej vody). Táto novinka kráča s dobou. Súčasťou jej balenia je internetový modul sensoNET, ktorý používateľovi spolu s novým systémovým regulátorom sensoCOMFORT umožní ľahký prístup ku všetkým hlavným riadiacim funkciám cez bezplatnú aplikáciu sensoAPP v smartfóne či tablete. Regulátor sensoCOMFORT umožňuje rozšírenie systému s kotlom aj o tepelné čerpadlo, solárny systém či centrálne riadené vetranie s rekuperáciou.

Pre najvyšší komfort

Značka Vaillant nedávno uviedla na trh aj ďalší inovovaný kondenzačný kotol s názvom ecoTEC plus (10 – 35 kW). Vďaka optimálnemu pomeru ceny a výkonu je pre domácnosti dokonalou voľbou, predstavuje totiž univerzálne riešenie pre jedno aj viacgeneračné domy. Je to priestorovo úsporné zariadenie s veľmi praktickým, plochým dizajnom. Zákazníci si môžu vybrať z troch rôznych prevedení. A to iba na vykurovanie, prípadne aj kombinovaný kotol s integrovanou prípravou teplej vody či s externým zásobníkom teplej vody. Vďaka novej inteligentnej funkcii IoniDetect zvládne samostatne rozlíšiť rôzne zloženie a kvalitu plynu, domácnosti sa preto môžu spoľahnúť, že bude neustále pracovať čo najefektívnejšie. Disponuje tiež inovovaným nerezovým výmenníkom tepla. Aj toto zariadenie myslí na budúcnosť, domácnosti ho môžu skombinovať s obnoviteľnými zdrojmi.

www.vaillant.sk

Kondenzačný kotol ecoTEC plus