Firma MIRAD už 2 roky dováža na slovenský trh vysokokvalitné kotly na tuhé palivo značky DEFRO

V úvode vám predstavíme samotného výrobcu DEFRO a následne v ďalších vydaniach Plynár – vodár – kúrenár aj celý produktový rad dovážaných kotlov. Ponuka je viac ako zaujímavá a naozaj široká. Sú to kotly na tuhé palivo, pelety a ekohrášok výkonov od 10 kW až do 350 kW, dokonca aj s možnosťou výroby kotlov na zákazku na mieru s výkonmi od 75 kW do 900 kW.

KORENE DEFRA

Siahajú až do roku 1973. V tej dobe firma začala svoju činnosť vo forme zákaziek železo výroby. Svojou kvalitou a odbornosťou si zabezpečila stály prísun zákaziek a firma sa začala rýchlo rozvíjať.

V súčasnosti patrí k najväčším výrobcom kotlov na tuhé palivá, ktoré vyváža do celej Európy. O veľkosti a kvalite DEFRA svedčí aj počet krajín, do ktorých sa produkty vyvážajú: domáce Poľsko, Anglicko, Nemecko, Holandsko, Rusko, Bulharsko, Bielorusko, Česká republika, Francúzsko, Maďarsko, Litva, Lotyšsko, Ukrajina, Moldavsko a samozrejme Slovensko.

Cieľom firmy DEFRO je poskytnúť klientom funkčný produkt, ktorý kombinuje vysokú kvalitu, estetiku a rozumnú cenu.
Firma DEFRO získala niekoľko dôležitých ocenení za zásluhy, nízke emisie, prevedenie a estetickosť kotlov. Momentálne sa predáva až 40-tisíc kotlov ročne. V sezóne produkuje denne až 300 kusov kotlov.

Výrobky majú schválené všetky potrebné certifikáty a taktiež označenie CE (Označenie CE umiestnené na výrobku, alebo jeho obale  dosvedčuje, že výrobok európskeho alebo iného pôvodu zodpovedá normám Európskej únie v oblasti bezpečnosti, zdravia a ochrany životného prostredia).

Životné prostredie

Vďaka dokonalému spaľovaniu kotly DEFRO spĺňajú najprísnejšie európske emisné normy. Patria do najvyššej triedy 5. Automatické kotly sú zaradené v programe garancie nízkych emisií.

Laboratórny výskum

DEFRO má vlastné výskumné laboratórium – jedno z najinovatívnejších v krajine. Infraštruktúru tvoria výskumné stanice a zariadenia, vďaka ktorým je možné vykonávať výskumné a vývojové práce v oblasti technológií čistých tuhých palív pre jednotky do 1 MW, laboratórium sa používa na testovanie vo všetkých fázach procesu vývoja kotlov, aby sa zabezpečila vysoká kvalita. výroby. Výsledky testov sú potvrdené testami a tento proces sa opakuje, až kým sa nedosiahnu optimálne výsledky.

Technológia

DEFRO ako jediný výrobca kotlov má najväčšie množstvo najmodernejších strojov a výrobných liniek. Špičkové technológie umožňujú vyrábať produkty vysokej kvality, ktoré splnia nároky aj najnáročnejším zákazníkom.

Sklad pre výrobu kotlov

V sklade surovín sa udržiavajú dodávky ocele na týchto úrovniach: – kotlová doska – cca 2000 ton, – rôzny sortiment ocele – cca 200 ton, – oceľové rúrky – cca 20 km. Tieto zásoby slúžia na zabezpečenie výroby po dobu asi 1 mesiaca.

Cena

Ceny kotlov DEFRO v uvážení kvality výroby, kvality použitých materiálov, technológie a úžitkových vlastností sú bezkonkurenčné. Kotly DEFRO sú dodávané s kompletným potrebným vybavením bez skrytých poplatkov. Automatické kotly sú dodávané s celou potrebnou kabelážou, reguláciou, ventilátorom, podávačom, motorom, zásobníkom aj horákom. Verzie UNI aj s bezpečnostným systémom hasenia. Takže sa nemusíte obávať ďalších zbytočných výdavkov.

Štátna dotácia

Na kotly značky DEFRO na drevo, peletky a ekohrášok je poskytovaná štátna dotácia. Naša firma priamo tieto dotácie nezabezpečuje, ale ak navštívite naše predajne, radi vám poskytneme bližšie informácie.

Tím

Firma zamestnáva cez 600 zamestnancov, kvalifikovaných zváračov, projektantov, programátorov a v neposlednom rade aj vedúce osobnosti marketingu.

Servis

DEFRO poskytuje 3 – 5 rokov záruku na výmenníky tepla a 2 roky záruku na ostatné časti. Poskytuje tiež pozáručný servis.

Produkt

Kúpou produktu DEFRO získate nielen úsporný kotol s nízkymi nákladmi na vykurovanie, ale tiež estetický výrobok do kotolne s vysokou tepelnou účinnosťou (až 92 %) a nízke emisie škodlivých látok. Samozrejmosťou je veľké množstvo bezpečnostných prvkov. Tieto kotly môžete ovládať aj pomocou počítača s internetom alebo SMS správami.