Spoločnosť KAN – therm prichádza priebežne s novinkami pre inštalatérov na na vodo – kúrenárskom trhu. Montáž rýchlo, jednoducho a bezpečne? Spoľahlivé riešenia pre vaše vnútorné systémy? Šetrné k životnému prostrediu? Certifikovaný neškodný systém pre zdravie a životné prostredie s dlhoročnou zárukou na životnosť systémov? Toto všetko ponúkajú systémy navrhnuté špeciálne pre inštalatérske, vykurovacie práce. V nasledujúcich riadkoch sa dočítate, ako na to pri montáži vnútorných vodovodných rozvodov systémom KAN-therm utraPRESS.

KAN-therm utraPRESS – Všestranné, ekologické použitie

Systém KAN-therm ultraPRESS je určený pre vnútorné vodovodné rozvody (teplá a studená úžitková voda), ústredné vykurovanie a chladenie, procesné vedenie tepla a priemyselné inštalácie (napr. stlačený vzduch). Prvky systému možno úspešne použiť pri výstavbe rodinných domov, bytových domov a verejných budov (školy, hotely, športové zariadenia). Najlepší dôkaz špičkovej kvality je portfólio spoločnosti KAN zahŕňajúce množstvo projektov v rôznych stavebných odvetviach.

UltraPRESS je šetrný k životnému prostrediu!

Vo všetkých systémoch sú povolené len výrobky, ktoré sú bezpečné pre zdravie a životné prostredie. KAN-therm ultraPRESS je práve taký. Materiály použité pri výrobe komponentov systému sú šetrné k životnému prostrediu, zdravotne neškodné a v systéme pitnej vody zostávajú fyziologicky a mikrobiologicky neutrálne. Potvrdzuje to aj certifikát poľského Národného inštitútu verejného zdravia (PZH ).

Garancia 50-ročnej životnosti

Pred uvedením na trh sa všetky komponenty systému KAN-therm ultraPRESS testujú vo vysoko špecializovanom výskumnom laboratóriu spoločnosti KA N zameraním sa na 50-ročnú záruku na životnosť. Spoločnosť KA N ponúka na trhu výrobok, ktorý je spoľahlivý a má dlhú životnosť.

Inštalácia = rýchlosť, pohodlie a bezpečnosť

V systéme KAN-therm ultraPRESS je bezproblémové a bezpečné spojenie zabezpečené oceľovou svorkou, ktorá upína potrubie a tvarovku. Pri kompletizovaní montáži vám pomôžu ľahko použiteľné a univerzálne nástroje. Pripojenie si nevyžaduje použitie dodatočnej izolácie, napr. pásky, konope. Pri navrhovaní systému KAN-therm ultraPRESS sme postupovali podľa nasledujúcej zásady: „rýchla montáž – trvalý účinok”. To výrazne urýchli stavebné a interiérové práce.

KAN-therm ultraPRESS je synonymom odolnosti vnútorných systémov; systém je účinný a všestranný v širokom spektre stavebných aplikácií. Systém nielenže plne spĺňa technické a prevádzkové požiadavky, ale chráni aj naše zdravie a životné prostredie, čo potvrdzujú príslušné certifikáty.

Spoločnosť KAN ukazuje cestu k inovatívnym a udržateľným riešeniam. Keď si vyberiete systém ultraPRESS, vyberiete si kvalitu, spoľahlivosť a technológiu šetrnú k životnému prostrediu. Tento systém si získal uznanie nielen odborníkov pracujúcich v tomto sektore, ale aj tých, ktorí si cenia pohodlie, rýchlosť a bezpečnosť vo svojich domácnostiach a verejných zariadeniach.

Viac informácií o bezpečnosti, ktorú poskytuje KAN-therm ultra-PRESS, nájdete na www.kan-therm.com

(Spracované z firemných podkladov KAN – therm)