ISAN Radiátory s.r.o.

 

Aj tento rok sa pri vývoji a konštrukcii nových interiérových radiátorov odborníci z ISANu zamerali na spojenie funkčnosti, kvality a unikátneho vizuálneho riešenia. Tradičný výrobca kúpeľňových a dizajnových radiátorov vsádza aj na vysokú mieru individualizácie. Ostatne, posúďte sami.

 

E-Slim: extra tenký elektrický radiátor s novou energiou

Úplne nové elektrické vykurovacie teleso E-Slim pracuje v režime s maximálnou povrchovou teplotou do 60 °C. Oceľové plochy neohrieva voda, ale unikátna vykurovacia fólia, ktorá v sebe spája výnimočné tepelné vlastnosti. Samotný názov E-Slim napovedá, že sa jedná o mimoriadne tenké teleso. Jeho hĺbka je iba 16 milimetrov a vďaka nej je E-Slim skvelou voľbou aj do obmedzených priestorových podmienok. Model E-Slim je k dostaniu v niekoľkých variantách – vybrať si je možné medzi dvoma šírkami 456 a 608 mm pri jednotnej výške 1806 mm. Zákazníci si môžu zvoliť teleso so zaoblenými alebo ostrými rohami a perfektne ho zladiť s klasickým, extravagantným aj retro interiérom. Na prianie je možné teleso doplniť o jednostranné alebo obojstranné madlo z brúsenej nerezi, ktoré slúži k jednoduchému zaveseniu textílií. Teleso je možné opatriť prakticky akoukoľvek potlačou podľa priania zákazníka. Lakovanie zvolenou farbou z RAL vzorkovníka je samozrejmosťou. E-Slim je štandardne vybavený termostatom, ktorý zaistí maximálny prevádzkový komfort od udržiavania zvolenej teploty v miestnosti po týždenný program. Novinka navyše spĺňa aj normu Ecodesign.

 

190109_ISAN_eSlim_S05_zakres_adj01

Elektrický radiátor E-Slim s oblými rohami, S05 Striebro – metalíza.

Avondo: praktik, čo poteší

Na prvý pohľad ide o klasický kúpeľňový rebrík, až potom si všimnete rúrok vystupujúcich do popredia. Vďaka ním je možné praktické zavesenie uterákov a iných textílií. Avondo je k dispozícii v troch výškach (775, 1215 a 1775 mm), pričom každá z nich môže mať dve možné dĺžky 500 a 600 mm. Rozmery tohto praktického radiátora je však možné prispôsobiť prianiu zákazníka, rovnako tak je možné vyberať z celkom deviatich variánt jeho pripojenia. Samozrejmosťou je potom možnosť doplniť teleso o nové elektro regulátory a termostatické sady. Avondo navyše ISAN ponúka aj v elektrickom prevedení.

Carme: tá pravá ozdoba vašej kúpeľne

Interiérové vykurovacie teleso nepostráda eleganciu. Parádu ale urobí nielen v kúpeľni – ostatne, pozrite sa sami, ako mu to pristane. Spoločnosť ISAN ho dodáva v troch výškach (1143, 1543 a 1703 mm), dĺžka je potom zhodná 605 mm. Výkon sa podľa rozmeru pohybuje od 438 W do 620 W. Model Carme môžu užívatelia prevádzkovať aj v elektrickom prevedení. Možno ho obohatiť radou kúpeľňových doplnkov, elektro regulátorov aj termostatických sád podľa vlastného výberu.

 

190104_ISAN_Carme_S03_zakres

Kúpeľňový radiátor Carme, S03 Meď-metalíza.

Arte: jasná voľba pre milovníkov moderného dizajnu

Toto dizajnové vykurovacie teleso vynikne v každom interiéri. Základom interiérového radiátora sú masívne a výkonné oceľové profily s rozmermi 70 x 11 mm. Teleso je dodávané v dvoch rôznych dĺžkach (456 a 606 mm) a dvoch výškach (1525 a 1765 mm). Novinka je určená pre zapojenie do centrálnej vykurovacej sústavy aj pre prevádzku v elektrickom prevedení s inštalovanou vykurovacou patrónou a ľubovoľným regulátorom zo sortimentu ISAN. Praktickým doplnkom môžu byť jednostranné alebo obojstranné oblé madlá z efektnej leštenej nerezovej ocele. Ani v tomto prípade sa nekladú medze dodatočnej individualizácie telesa. Doprajte si teplo i eleganciu zároveň.

 

190109_ISAN_Arte_S36_zakres_adj01

Dizajnový radiátor Arte, S36 Antické zlato – štruktúra.