ISAN Radiátory s.r.o.

Spoločnosť ISAN je tradičný tuzemský výrobca dizajnových radiátorov. Odborníci z ISANu permanentne hľadajú nové možnosti, ako prinášať inovatívne a nevšedné riešenia. V roku 2021 prichádza s novinkami ako napríklad extra tenký výkonný radiátor, ktorý súčasne skvele vyzerá a šetrí energiu.

Variant Cool: dizajnový radiátor s extra vysokým tepelným výkonom

Radiátor Variant Cool doplňuje sortiment ISANu po boku obľúbených radiátorov Variant Mirror. Tieto plnia súčasne funkciu výkonného vykurovacieho telesa a zrkadla, ktoré zahreje a opticky zväčší priestor. Aký je ale Variant Cool?

Je vyrobený z matného kaleného bezpečnostného skla a skvele se hodí do moderných i klasických interiérov. K dostaniu je v rozmeroch 1806 mm x 608 mm (výška x šírka).

Radiátor je možné osadiť až dvoma praktickými madlami v prevedení leštená alebo brúsená nehrdzavejúca oceľ. Tieto slúžia ku ľahkému zaveseniu textilu. Dizajnové radiátory Variant Cool sú praktické, pekné a pritom maximálne funkčné. Výkonné profily o veľkosti 70 × 11 mm a rúrky o priemeru 28 mm sú vyrobené z prvotriednej ocele a zaručujú rýchly ohrev a extra vysoký tepelný výkon.

Ori a Ori Open – elegantný minimalizmus, ktorý šetrí energiu

Hľadáte minimalistický extra tenký radiátor? Modely Ori a Ori Open spĺňajú všetky tieto nároky a naviac sú mimoriadne praktické. Prečo?

  • Konštrukcia tenká len 7 mm využíva k ohrevu minimálne množstvo vody a šetrí tak spotrebu tepelnej energie.
  • Otvory v telese Ori Open využijete k nahrievaniu textílií bez nutnosti použitia ďalších madiel a príslušenstva.
  • Model Ori bez otvorov je možné osadiť praktickými madlami z nehrdzavejúcej ocele.

Vykurovacie telesá Ori a Ori Open sa hodia do moderných interiérov a kúpeľní. K dostaniu sú v šírke 490 mm a výške 1490 alebo 1790 mm. Oceľový plech prvotriednej kvality, z ktorého sú radiátory Ori a Ori Open vyrobené je možné nalakovať štrukturovanými farbami zo vzorkovníka ISAN dľa výberu zákazníka.

Dizajnový radiátor Ori Open, Pieskovec, štruktúra

Extra tenký radiátor Ori – Bridlica, štruktúra

Fresh – maximálna variabilita a trendy farby

Teleso Fresh je typické pravidelným rozložením vodorovných profilov. Vďaka širokej palete a veľkostí spoľahlivo poslúži v každej modernej kúpeľni vrátane tých najmenších. Zákazníci si môžu vybrať konkrétne zo 4 veľkostných prevedení, a to:

  • 1140 mm x 400 mm
  • 1500 mm x 400 mm
  • 1500 mm x 500 mm
  • 1860 mm x 500 mm

Prvotriednou dizajnovou záležitosťou sa Fresh stáva vo chvíli, keď si zákazník vyberie zo širokej ponuky farieb a dokreslí tak atmosféru celého interiéru. K dispozícii je taktiež v luxusnom chrómovom prevedení.

Kúpeľňový radiátor Fresh – Akvamarín, metalíza

Dizajnový radiátor Collom Uni – Snehovo biela, RAL9016

Collom UNI – originálny kúsok pre kombinované a elektrické vykurovanie

Nadväzuje na veľmi obľúbený rad telies Collom, ktorý rozširuje o nový produkt. V čom sa odlišuje?  Teleso Collom UNI je stvorené pre kombinované a elektrické vykrurovanie. Ponúka možnosť osadenia základnou vykur. tyčou alebo elektrickou tyčou s regulátorom Mini PW, Whistle alebo Stone. Praktickým doplňkom potom na prianie zákazníka možu byť až dve madlá z leštenej či brúsenej nehrdzavejúcej ocele. Výška telesa je 1800 mm. Šírku telesa si vyberá zákazník z variantov: 298, 450 a 602 mm.